1 2 3
Інформація Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності Друкувати Написати листа
П'ятниця, 11 березня 2011 13:13

Інформація Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення незалежної оцінки об”єкту відчуження комунальної власності територіальної громади м.Глобине.
Назва об’єкта: Нежитлове приміщення будівля пожежного депо загальною площею 49,3 кв.м., балансова (залишкова) вартість станом на 01.01.2011р. – 2980 (дві тисячі девятьсот вісімдесят) гривні.

Адреса: м.Глобине, вул.Космонавтів, 13 б

Балансоутримувач: Глобинська міська рада

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості майна з метою відчуження шляхом проведення конкурсних торгів.

Підстава: рішення Глобинської міської ради від 17.02.2011 року №322

Розмір земельної ділянки: не визначений

Запланована дата оцінки 08.04.2011р.

Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності ,затвердженого наказом ФДМУ від 25.11.2003 р. № 2100 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.12.2003 року № 1194/8515 (зі змінами і доповненнями). 

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

- відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданим відповідно до Порядку реєстрації фізичних осіб
( оцінювачів) у Державному реєстрі оцінювачів, затвердженого наказом ФДМУ від 19.12.2001 р. № 2355 ;
- досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінки майна,зокрема подібного майна ;
- переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;
- письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.

До участі в конкурсі можуть бути допущені суб’єкти оціночної діяльності, які діють на підставі сертифікатів суб’єктів оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України “ Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, якими передбачено здійснення практичної діяльності з оцінки майна та напрямами оцінки майна та спеціалізаціями у межах цих напрямів, що відповідають об’єкту оцінки. 

Учасникам конкурсу необхідно подати до виконкому Глобинської міської ради конкурсну документацію яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів віднесено :

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;
- копія установчого документа претендента;
- копія кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;
- письмові згоди оцінювачів, яких буде залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
- інформація про претендента ( документ,який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи з незалежної оцінки оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також термін виконання робіт. 

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку :” На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності “.

Конкурсну документацію слід подати до виконкому Глобинської міської ради за адресою: 39000 м.Глобине, вул. Леніна, 285. Прийняття документів припиняється за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно). 

Відбір буде проведено 28 березня 2011 року, о 14.00 годині, у приміщенні виконкому міської ради за адресою: м.Глобине, вул. Леніна, 285. Телефон для довідок (05365) 24 7 30.

Адміністрація

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада