План святкових заходів Друкувати Написати листа
П'ятниця, 23 червня 2017 13:10

святкових заходів по  відзначенню

Дня молоді в Глобинській громаді

24 червня 2017 року            Футбольний турнір присвячений Дню молоді /с. Опришки/

10-00

Заслухали звіт про роботу виконкому Глобинської міської ради Друкувати Написати листа
П'ятниця, 23 червня 2017 11:02

22 червня 2017 року відбулося чергове засідання виконкому Глобинської міської ради,  на якому було розглянуто  24 питання з життєдіяльності громади та розгляду звернень  громадян та юридичних осіб.

Проводив засідання виконкому Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

Оголошення Друкувати Написати листа
П'ятниця, 23 червня 2017 08:50

В суботу 24 червня 2017 року напередодні відзначення  свята Дня молоді в м. Глобине на танцювальному майданчику в Центральному сквері міста відбудеться святкова  дискотека «Молодість – стан душі». Початок святкової дискотеки о 21 год 00 хв.

Запрошуємо молодь міста та всіх бажаючих.  Гарного відпочинку!

Відділ культури спорту сімї та молоді    виконкому Глобинської міської   ради

Відремонтовано зупинку громадського транспорту Друкувати Написати листа
П'ятниця, 23 червня 2017 08:06

Кому доводилося бувати поблизу залізничного вокзалу на вулиці Володимирівській в м. Глобине не могли не звернути увагу на стан покрівлі зупинки громадського транспорту, що знаходиться  біля магазинів «Подарунки» та «Маркетопт».

Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни Друкувати Написати листа
Четвер, 22 червня 2017 14:51

22 червня 1941 року чорною сторінкою назавжди ввійшло в історію України. Адже з цього  дня   вогнище  Другої Світової війни поширилось по всій території України. За сучасними підрахунками українських істориків за період  1941-1944 років загинуло майже 10 млн. жителів України. Лише за неповними офіційними даними, встановленими через  десятиріччя по закінченню  війни,  більше 11 тисяч жителів Глобинського району загинули в боях з ворогом та не повернулися додому. А стільки їх жителів Глобинщини, Полтавщини, України загинуло під час артилерійських

Глобинці серед призерів всеукраїнського фестивалю-конкурсу Друкувати Написати листа
Четвер, 22 червня 2017 10:17

З 15 по 20 червня 2017 року в місті Одесі проходив  всеукраїнський  фестиваль - конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва  «BUGAZ AQUA FEST». Участь в  цьому престижному фестивалі-конкурсі брали вихованці Глобинської дитячої школи мистецтв: танцювальний колектив «Флорес»  та юні солісти – Ванеса Затуливітер та Софія Бойко.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL