Розпочаті роботи на важливому об’єкті Друкувати Написати листа
П'ятниця, 20 жовтня 2017 13:45

Жителі мікрорайону Зарічки в місті Глобине знають настільки є важливим для них створення умов для безпечного пішохідного проходу через греблю річки Сухий Омельник по вулиці Заводській. Ця задавнена проблема турбує батьків школярів, які змушені добиратися на навчання до Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 та проходити по вказаній дорозі. Особливо ця проблема гостро постає в сезон цукроваріння, коли на цукровий завод доставляють сировину – цукрові буряки для переробки. За відсутності тротуарної доріжки обабіч дороги, діти йдуть по проїзній частині дороги, а це завжди таїть в собі небезпеку настання нещасного випадку внаслідок ДТП.

Привітали почесного жителя міста Друкувати Написати листа
П'ятниця, 20 жовтня 2017 13:12

20 жовтня 2017 року у почесного жителя міста Глобине, ветерана-фронтовика Другої світової війни Івана Калениковича Мошляка день народження. Цього дня йому виповнилось 93 роки. Всього довелося зазнати на своєму віку іменнику, і страхіття голодоморів, і жахи війни та німецької окупації, і запеклі бої з фашистами, і відбудову народного господарства та радянські часи з їх культами комуністичних вождів, і незалежність України та новітню агресію путінської Росії.

Злочинність на теренах громади зростає Друкувати Написати листа
П'ятниця, 20 жовтня 2017 11:10

Саме  цю не дуже приємну  статистику  повідомив в.о. начальника Глобинського відділу поліції Андрій Бєлов  під час свого виступу  на засіданні міськвиконкому 19 жовтня 2017 року з інформацією про стан боротьби із злочинністю, профілактикою правопорушень та охорони громадського порядку на території міської ради .

Фотозвіт із свята села Друкувати Написати листа
Четвер, 19 жовтня 2017 08:53

15 жовтня 2017 року жителі села Опришок відзначили своє свято - День села. Основні урочисті події з цієї нагоди відбувалися в сільському будинку культури та на майданчику біля нього.

Героїв країна – моя Україна Друкувати Написати листа
Четвер, 19 жовтня 2017 07:07

14 жовтня 2017 року у міському будинку культури ім.Франка відзначали одразу три свята - Покрову, День захисника України та День українського козацтва.

Свято села Друкувати Написати листа
Середа, 18 жовтня 2017 15:32

15 жовтня 2017 року жителі с. Жуки відзначали День села. В час,  коли зібрано врожай, зроблені основні роботи, які добрі господарі планують на теплу пору року,  можна і перепочити. А кращої нагоди, як свято рідного села,  годі й шукати. Тож,  цього дня в нещодавно капітально відремонтованому сільському будинку культури було досить людно і гамірно. Адже, до уваги жителів села була святкова концертна програма.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL