Оздоровлення дітей влітку 2017 року. Друкувати Написати листа
П'ятниця, 28 квітня 2017 14:25

25 квітня 2017 року у Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада з питання «Реалізація у 2017 році системи відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які виховуються в сім'ях з дітьми» та виставка – презентація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області «Подаруй дітям літо», у яких взяла участь провідний спеціаліст відділу культури, спорту, сім'ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради О.Г. Дьяченко.

Відновлюється дорожнє покриття вулиць Друкувати Написати листа
Четвер, 27 квітня 2017 10:22

З настанням весни розпочалися роботи з відновлення дорожнього покриття вулиць в населених пунктах Глобинської громади. Зрозуміло, що в даний час чимало  доріг з твердим покриттям потребують капітального ремонту дорожнього покриття, адже переважна їх більшість збудована ще в 70-80 роки минулого століття. Та, на жаль, такого об’єму коштів, щоб провести всі капітальні ремонти доріг з твердим покриттям бюджет Глобинської громади не має. Тож, приходиться обмежуватись тим, що можна зробити виходячи з реального стану справ.

Вшанували чорнобильців-ліквідаторів Друкувати Написати листа
Четвер, 27 квітня 2017 07:50

26 квітня 2017 року в м. Глобине відбулися заходи із вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС,  жителів Глобинської громади. Цього дня о 10 годині ранку біля пам’ятного знаку чорнобильцям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС зібралися керівники району та міської громади, працівники державних установ та підприємств міста, а також учасники ліквідації аварії на ЧАЕС. Під звуки державного гімну України розпочинається мітинг-реквієм приурочений до 31-роковин Чорнобильської трагедії. Зі словами вдячності та пошани до учасників ліквідації аварії, побажаннями їм миру, добра здоров’я та злагоди в родинах звертаються заступник голови Глобинської районної державної адміністрації Володимир Лісняк, голова районної ради Володимир Сьомін та Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

День відкритих дверей Друкувати Написати листа
Середа, 26 квітня 2017 08:40

21 квітня 2017 року в Глобинському дошкільному навчальному закладі  № 4 «Зірочка» був проведений  День відкритих дверей з  метою забезпечення єдиних вимог наступності сімейного та суспільного виховання, активного залучення родини до участі в навчально-виховному процесі, надання психолого-педагогічної допомоги батькам у справі розвитку, виховання та навчання їх дітей, пропаганді кращого педагогічного досвіду та більш ширшого доступу до інформації про діяльність  ДНЗ.

Оголошення Друкувати Написати листа
Вівторок, 25 квітня 2017 10:12

Глобинським районним судом Полтавської області відкрите провадження №2-а/527/95/17 у справі №527/453/17 за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця Молодчина Петра Миколайовича до Глобинської міської ради про визнання неправомірним  і скасування рішення Глобинської міської ради від 02.02.2012 року №6 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у населених пунктах Глобинської міської ради».

Працює методичне об’єднання освітян громади Друкувати Написати листа
Вівторок, 25 квітня 2017 09:27

11.04.2017 року на базі Глобинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 проведено майстер – клас «Педагогічний фестиваль», на який запрошувалися вчителі початкових класів, природничо-математичних, суспільно-гуманітарних дисциплін, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, практичні психологи та соціальні педагоги.  Заняття проводилися по секціях.  Під час

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>