Останні новини
Глобине розпочинає відзначати 26-ту річницю Незалежності України Друкувати Написати листа
Середа, 23 серпня 2017 11:07

23 серпня 2017 року з 8 години ранку на площі Глоби в центрі міста Глобине розпочалися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-річниці Дня Незалежності України.

Свято відкрили  виступи духових оркестрів: міського оркестру «Орфей» та Гриньківського «Гусарики». Тут же від площі стартував  традиційний  святковий автопробіг  на честь Дня Державного Прапора. Колона автомобілів  з державними прапорами здійснила автопробіг   вулицями міста.

Шановні глобинці! Дорогі мої земляки! Друкувати Написати листа
Середа, 23 серпня 2017 10:43

В ці дні ми відзначаємо найбільше державне свято - День Незалежності  України. Свобода і незалежність це те,   до чого стільки століть прагнув наш український народ.

І хоча зараз  підступний ворог зазіхнув на нашу  державність, наш суверенітет, та  вже  ніхто і ніщо не зупинить український народ в його устремлінні бути могутньою,  вільною європейською державою.

Приємна зустріч Друкувати Написати листа
Середа, 23 серпня 2017 10:05

Цього літа на юніорському чемпіонаті  Європи з вільної боротьби в німецькому місті Дортмунді колишня вихованка Глобинської ДЮСШ, а нині студентка Броварківського вищого училища фізичної  культури  Аліна Акобія здобула другу поспіль перемогу на чемпіонатах Європи.

Позитивні результати соціального партнерства Друкувати Написати листа
Вівторок, 22 серпня 2017 15:54

Літо пора коли активно тривають роботи з ремонту дорожнього покриття. Щоб охопити якомога більше доріг у відновленні зруйнованого дорожнього покриття керівництво Глобинської міської ради звернулися до керівництва великих підприємств міста з проханням в рамках соціального партнерства влади та бізнесу надати сприяння в ремонті доріг в місті, які прилягають до територій їх підприємств.

Повідомлення Друкувати Написати листа
Вівторок, 22 серпня 2017 15:49

Згідно повідомлення наданого Управлінням Державної міграційної служби  України  в Полтавській області у соціальній мережі Facebook    функціонує  офіційна сторінка Управління міграційної служби  України  в Полтавській області за посиланням : https://www.facebook.com -УДМС - України - в - Полтавській - області.

Тож, всі бажаючі отримати необхідну їм інформацію можуть скористатися даними послугами  вказаного  офіційного сайту.

Міський ЦНАП: тривають роботи з реконструкції приміщення Друкувати Написати листа
Вівторок, 22 серпня 2017 15:08

22 серпня в черговий раз керівники Глобинської громади побували на одному з найважливіших в даний час будівельному об’єкті громади – місці проведення реконструкції  приміщення по вулиці Травневій,  4 в місті Глобине, де в недалекому майбутньому,  вже восени цього року,  має  розпочати роботу Глобинський міський Центр надання адміністративних послуг. Тендер на проведення   капітального ремонту приміщення міського ЦНАПу отримало ТОВ «Рембудлюкс»  з смт. Талаївка Чернігівської області (директор Дзюба В.І.). Саме з директором  цього будівельного товариства та будівельниками, що проводять ремонтні роботи,  і зустрілися керівники громади: Глобинський міський Станіслав Джусь та заступник Глобинського міського голови Олександр Артюшенко,  з’ясовуючи в них,  як тривають роботи, чи вкладаються будівельники у визначені графіки робіт.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL