Останні новини
Міський Центр надання адміністративних послуг: за і проти Друкувати Написати листа
П'ятниця, 21 липня 2017 14:36

20 липня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради відбулася розширена   нарада з робочої групи з підготовки  відкриття ЦНАПу в Глобинській об’єднаній територіальній громаді  за участю керівництва Глобинської міської ради, начальників відділів міськвиконкому та в.о. сільських старост громади.  Проводив нараду Глобинський міський голова Станіслав Джусь.  Основним питання, яке розглядалося –  це діяльність майбутнього  міського Центру надання адміністративних послуг, який має розпочати свою роботу вже цієї осені. Головне його завдання – це відкритість, доступність та зрозумілість.

Соціальні мережі, як форма спілкування влади і жителів громади Друкувати Написати листа
П'ятниця, 21 липня 2017 14:28

Сьогодення несе з собою нові реалії суспільного життя.  На зміну друкованим та теле і радіо  інформаційним мережам   приходять соціальні мережі Інтернету. Вони є відкритим майданчиком спілкування,  обміну думок  та вражень. Моніторинг соціальної активності громадян у відображенні тих чи інших актуальних проблем певних територій є і способом,   який дає змогу визначати важливість та першочерговість  необхідності вирішення таких проблем.

Чорнобильці громади отримали право на безоплатне відновне лікування Друкувати Написати листа
Четвер, 20 липня 2017 15:37

В останній час держава   не в повній мірі виконує ті соціальні гарантії та пільги, які вона зобов’язувалась надавати учасникам-ліквідації аварії на ЧАЕС  відповідно до Закону України «Про  статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок  Чорнобильської катастрофи». На цьому фоні місцеві ради – Глобинська районна рада та Глобинська міська рада не залишають чорнобильців наодинці з їх проблемами, а надають їм сприяння у вирішення тих  чи інших питань соціального захисту.

Глобинські оркестранти отримають нові костюми для виступів Друкувати Написати листа
Четвер, 20 липня 2017 13:58

Доброї слави та  визнання  майстерності і не лише в місті Глобине здобули  учасники міського оркестру духових інструментів «Орфей».

Вже 17 років цей оркестр є постійним учасником святкових заходів в Глобинській громаді, він переможець та лауреат різних творчих конкурсів та фестивалів.

Добра справа благодійника Друкувати Написати листа
Четвер, 20 липня 2017 13:48

Продовжує творити добрі справи для Глобине  та його жителів  справжній патріот нашого міста, людина яка не байдужа до  історичного минулого та сьогодення рідного краю,  керівник сільськогосподарського підприємства ПАФ «Урожай» Володимир Андрієнко. Цього разу він зробив подарунок маленьким глобинцям. Вірніше цей подарунок він зробив ще раніше,  придбавши  в 2016 році  обладнання для дитячих майданчиків та встановивши їх в різних кінцях нашого міста:  в заводській частині біля стадіону ПП «Ремсільгосптехніка» по вулиці Володимирівській  та біля території току ПАФ «Урожай»  по вулиці Центральній.

Спортзал поліції буде відремонтовано за кошти міського бюджету Друкувати Написати листа
Середа, 19 липня 2017 15:13

Міські депутати  прийняли рішення про виділення 150 тисяч гривень для проведення   ремонту спортивного залу Глобинського відділу поліції ГУНП в Полтавській області. Це рішення прийнято в рамках  міської Програми  профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Глобинської міської ради на 2017-2020 роки «Безпечна громада».

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL