Повідомлення Друкувати Написати листа
Середа, 31 січня 2018 11:02

Шановні відвідувачі сайту globyne-rada.gov.ua!

Інформація на даному сайті оновлюватися більше не буде, оскільки  відповідно до рішення cесії Глобинської міської ради  від 30.01.2018 року  №15  розпочато з 31.01.2018 року роботу  нового веб-сайту  globynska.gromada.org.ua

Засяяла головна ялинка міста Глобине Друкувати Написати листа
Вівторок, 26 грудня 2017 22:07

Сьогодні на центральній площі міста Глобине відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. Найбільше раділи цій святковій події глобинські малята. Вони разом із казковими героями, традиційними Снігуркою та Дідом Морозом,стали учасниками святкового театралізованого дійства, грали в ігри, танцювали.

Запрошення для участі в урочистому відкритті головної ялинки міста Друкувати Написати листа
П'ятниця, 22 грудня 2017 14:57

Рятувальники отримали нове сучасне обладнання Друкувати Написати листа
П'ятниця, 22 грудня 2017 13:42

21 грудня 2017 року у залі засідань Глобинської міської ради відбулося урочисте вручення вогнеборцям нового сучасного аварійно-рятувального обладнання та технічного спорядж ення. Захід проходив за участі міського голови Станіслава Джуся, Першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олега Горбенка, начальника Глобинського районного відділу управління МНС України в Полтавській області Віктора Захарчука та працівників відділу, керівництва та працівників Комунальної організації «Глобинська місцева пожежна охорона», спеціалістів виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Затверджено бюджет громади на 2018 рік Друкувати Написати листа
П'ятниця, 22 грудня 2017 08:18

21 грудня відбулася чергова, остання у 2017 році, сесія Глобинської міської ради. Найважливіші питання, які розглядали міські депутати цього дня, це – затвердження Плану соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади та бюджету Глобинської міської ради на 2018 рік. Головував на засіданні Глобинський міський голова Станіслав Джусь. Депутати з усією відповідальністю віднеслися до розгляду питань порядку денного сесії.

Результати роботи 29 сесії І скликання Глобинської міської ради Друкувати Написати листа
Четвер, 21 грудня 2017 16:14

Результати поіменного голосування