1 2 3
Я радий вітати Вас на веб-сайті виконавчого комітету Глобинської міської ради. Сподіваюся, що вас зацікавить інформація про історію і сьогодення нашого прекрасного козацького міста, яку ви зможете отримати на сторінках нашого сайту.
Глобине не просто районий центр, який  відомий не лише в області, а й далеко за її межами завдяки продукції своїх промислових підприємств. Це місто із самобутніми традиціями і культурою, місто, славне прекрасними працьовитими людьми,які завжди були і є його гордістю.
Саме завдяки своїм мешканцям Глобине живе, розбудовується, стабільно працюють підприємства, розвивається сфера торгівлі і побуту, освіта, культура і спорт.
Пишаємося ми і своїми людьми, які щорічно привозять до рідного міста найвищі нагороди з спортивних та творчих змагань. Але головним є те, що в характері міста — постійне новаторство, проторення нових шляхів у будь-яких сферах, і у економічному,і у суспільному житті. Тому і звучить Глобине на теренах нашої країни високою мажорною нотою.
 
П'ятий випуск Пирогівського ДНЗ " Казка" Друкувати Написати листа
Четвер, 25 травня 2017 22:20

Світлого травневого дня в чарівній "Казці" дитинства    відбулося принадне дійство. Невагомі веселкові  кулькові квіти   привільно розкинулися на рожевих стінах дитячої оселі, затріпотіли добірними суцвіттями  на барвистому ганку.  Дизайнерський смак і творча майстерність     Яніни Волос,  вправність Миколи  та Лариси Верменичів,  Анастасії Маргіти, Вячеслава Гудима, Мотори Івана, Ірини Гармаш  перетворили подвір'я   малечі в  чарівну галявину добра, створену батьківською любов'ю. Одинадцять  завзятих, кмітливих, артистичних  вихованців кружляли в прощальному вальсі на майданчику рідного садочка.  Звучали величні мелодії, чудово декламували  маленькі випускники теплі слова вдячності  працівникам  дошкільного закладу,  легко рухалися в граційному танку. А найменші мешканці казкової господи повідали всім, яких гарних друзів вони проводжають в перший клас.  Кмітливого і сильного Кіріла Перебенесюка, завзяту і веселу Вікторію Чикивдю,  енергійного  та  артистичного Артема Гармаша, лагідного і  винахідливого  Владислава Волоса,  витончених  і привабливих сестричок  Анну та Анастасію Гудим,   рішучого і дотепного Єгора Верменича,  доброзичливого і щирого  Ростислава Мотору, розсудливого і допитливого Артема Маргіту,  сміливу і  привітну Анастасію Пілявську,  виваженого і спокійного Назара Сидоренка.

 
Оздоровлення дітей в літній період Друкувати Написати листа
Четвер, 25 травня 2017 15:20

Питання оздоровлення школярів в літній період постійно перебуває в центрі уваги керівництва та депутатів Глобинської міської ради. Це і організація роботи та харчуванян дітей в пришкільних оздоровчих таборах  в загальносвітніх закладах громади, і відпочинок  школярів в спеціалізованих літніх оздоровчих таборах на території Полтавщини.

 
Фотозвіт із святкового заходу Друкувати Написати листа
Четвер, 25 травня 2017 11:57

24 травня 2017 року відбулася подія, яка за задумом її організаторів – відділу освіти  виконкому Глобинської міської ради має стати традиційним щорічним заходом з відзначення найуспішніших, найталановитіших учнів та наставників Глобинської громади. Адже, на переконання організаторів  - це не лише заслужене визнання тих,  хто своїми досягеннями, старанністю, наполегливою працею, майстерністю та талантами досяг успіху, а й стимул, приклад для інших бути кращими і успішнішими.

 
Свято обдарованих дітей Глобинської громади Друкувати Написати листа
Середа, 24 травня 2017 16:17

24 травня 2017 року в районному будинку культури міста Глобине зібралися найобдарованіші,  найталановитіші та найуспішніші школярі Глобинської громади. Адже, за ініціативи керівництва Глобинської міської ради,  тут вперше проводився захід «Юна Еліта» з відзначення  обдарованих учнів та їх наставників. Відкрили захід  учасники зіркового танцювального колективу нашого міста - «Сузіря». Саме вони на протязі останніх років прославляють своїми успішними виступами Глобинську громади   в Україні та  на міжнародному рівні.  Після їх виступу ведучі  святкового заходу  педагоги  Олександр Качмар та Тетяна Гура розпочинають урочистості із відзначення  юної еліти Глобинщини, а Надійка Ракович  з піснею «Україна –це ти» підтверджує те, що наша глобинська земля завжди була  багата своїми співучими талантами.

 
Добрі справи на благо громади Друкувати Написати листа
Вівторок, 23 травня 2017 13:45

Наше місто може гордитися тим, що в ньому проживає чимало людей, які по справжньому не байдужі до  загальногромадських справ та свої вчинки і зусилля спрямовують на благо всієї громади.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада