1 2 3
Я радий вітати Вас на веб-сайті виконавчого комітету Глобинської міської ради. Сподіваюся, що вас зацікавить інформація про історію і сьогодення нашого прекрасного козацького міста, яку ви зможете отримати на сторінках нашого сайту.
Глобине не просто районий центр, який  відомий не лише в області, а й далеко за її межами завдяки продукції своїх промислових підприємств. Це місто із самобутніми традиціями і культурою, місто, славне прекрасними працьовитими людьми,які завжди були і є його гордістю.
Саме завдяки своїм мешканцям Глобине живе, розбудовується, стабільно працюють підприємства, розвивається сфера торгівлі і побуту, освіта, культура і спорт.
Пишаємося ми і своїми людьми, які щорічно привозять до рідного міста найвищі нагороди з спортивних та творчих змагань. Але головним є те, що в характері міста — постійне новаторство, проторення нових шляхів у будь-яких сферах, і у економічному,і у суспільному житті. Тому і звучить Глобине на теренах нашої країни високою мажорною нотою.
 
Про вибори старост, зміни до міського бюджету і не тільки… Друкувати Написати листа
Понеділок, 21 серпня 2017 15:07

Минулого тижня в четвер 2017 року відбулася чергова 23 сесія Глобинської міської ради  І скликання, на якій було розглянуто  107 питань,  внесених до порядку денного. Участь в роботі сесії взяло 19 міських депутатів. З різних причин були відсутніми: Горобець І.М.,  Грищенко О.Л., Рябко С.І., Козоріз А.С., Кошеленко О.В., Кулик С.Г., Кучугура З.І. та Петриченко В.А.. Проводив сесію Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

 
Відбулося навчання майбутніх працівників міського ЦНАПу Друкувати Написати листа
Понеділок, 21 серпня 2017 08:26

18 та 19 серпня в приміщенні зали засідань Глобинської міської ради  проходив семінар-тренінг   на тему "Створення Центру надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді». Проводила його експерт і представник громадської організації Всеукраїнська асоціація центрів надання  адміністративних  послуг Ірина Синицька. Участь в роботі  навчального семінару  брали працівники виконкому Глобинської міської ради - претенденти на роботу в міському  Центрі надання адміністративних послуг, який має відкрити свою роботу восени цього року.

 
Повертаючись до публікації Друкувати Написати листа
П'ятниця, 18 серпня 2017 14:12

Ми повідомляли про появу в нашому місті нестерпного смороду, який спричинив чимало неприємних відчуттів для глобинців.

За даним фактом заступником Глобинського міського голови Олександром Артюшенко було проведено перевірку. В ході її проведення встановленою, що причиною появи смороду в місті Глобине  є застосування  одним із сільськогосподарських підприємств  рідких  фракцій відходів від утримання свиней для внесення їх,  як добрив,  з метою  підживлення ґрунтів на двох сільськогосподарських полях, що розміщуються в північно-західній та північно-східних околицях міста. Сліди від таких дій, а в окремих місцях цілі калюжі  з фракціями рідких відходів сільськогосподарського  тваринницького походження виявлено по всій поверхні вказаних полів.

 
Гімназія зміцнює матеріально-технічну базу Друкувати Написати листа
П'ятниця, 18 серпня 2017 12:26

Навчальний заклад на базі якого була створена гімназія має славну історію. Час його створення,  як  земського училища для дітей селянських родин Глобине та навколишніх сіл, припадає на другу половину ХІХ століття.

Сучасне приміщення в якому розміщується Глобинська гімназія збудоване в 1971 році за кошти колгоспу імені «Мічуріна». На той час це було одне з кращих приміщень навчального закладу в районі з просторими класами, кабінетами, спортивним залом.

 
Спрощена процедура для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно Друкувати Написати листа
П'ятниця, 18 серпня 2017 12:24

Відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради інформує, що згідно Постанови КМУ «1127 від 25.12.2015 передбачена спрощена процедура для проведення державної реєстрації прав на нерухоме майно, а саме: для державної реєстрації права власності на індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, що закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 р. та розташовані на території сільських, селищних, міських рад, якими відповідно до законодавства здійснювалося ведення погосподарського обліку.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада