1 2 3
Я радий вітати Вас на веб-сайті виконавчого комітету Глобинської міської ради. Сподіваюся, що вас зацікавить інформація про історію і сьогодення нашого прекрасного козацького міста, яку ви зможете отримати на сторінках нашого сайту.
Глобине не просто районий центр, який  відомий не лише в області, а й далеко за її межами завдяки продукції своїх промислових підприємств. Це місто із самобутніми традиціями і культурою, місто, славне прекрасними працьовитими людьми,які завжди були і є його гордістю.
Саме завдяки своїм мешканцям Глобине живе, розбудовується, стабільно працюють підприємства, розвивається сфера торгівлі і побуту, освіта, культура і спорт.
Пишаємося ми і своїми людьми, які щорічно привозять до рідного міста найвищі нагороди з спортивних та творчих змагань. Але головним є те, що в характері міста — постійне новаторство, проторення нових шляхів у будь-яких сферах, і у економічному,і у суспільному житті. Тому і звучить Глобине на теренах нашої країни високою мажорною нотою.
 
Глобинські оркестранти отримають нові костюми для виступів Друкувати Написати листа
Четвер, 20 липня 2017 13:58

Доброї слави та  визнання  майстерності і не лише в місті Глобине здобули  учасники міського оркестру духових інструментів «Орфей».

Вже 17 років цей оркестр є постійним учасником святкових заходів в Глобинській громаді, він переможець та лауреат різних творчих конкурсів та фестивалів.

 
Добра справа благодійника Друкувати Написати листа
Четвер, 20 липня 2017 13:48

Продовжує творити добрі справи для Глобине  та його жителів  справжній патріот нашого міста, людина яка не байдужа до  історичного минулого та сьогодення рідного краю,  керівник сільськогосподарського підприємства ПАФ «Урожай» Володимир Андрієнко. Цього разу він зробив подарунок маленьким глобинцям. Вірніше цей подарунок він зробив ще раніше,  придбавши  в 2016 році  обладнання для дитячих майданчиків та встановивши їх в різних кінцях нашого міста:  в заводській частині біля стадіону ПП «Ремсільгосптехніка» по вулиці Володимирівській  та біля території току ПАФ «Урожай»  по вулиці Центральній.

 
Спортзал поліції буде відремонтовано за кошти міського бюджету Друкувати Написати листа
Середа, 19 липня 2017 15:13

Міські депутати  прийняли рішення про виділення 150 тисяч гривень для проведення   ремонту спортивного залу Глобинського відділу поліції ГУНП в Полтавській області. Це рішення прийнято в рамках  міської Програми  профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на території Глобинської міської ради на 2017-2020 роки «Безпечна громада».

 
В центрі міста з’явиться новий пам’ятник Друкувати Написати листа
Середа, 19 липня 2017 10:33

18 липня 2017 року міські депутати розглянули звернення Глобинського районної організації ВГО «Союз-Чорнобиль України»  про  встановлення в місті Глобине на місці колишнього колишнього пам’ятного знака комсомольцям 20-их років, що розміщувався  в сквері по вулиці Центральній та який був демонтований  на виконання   вимог Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»,   Пам’ятного знака (пам’ятника) учасникам ліквідації аварії на  Чорнобильській АЕС.

 
В Глобинській громаді створено новий старостат Друкувати Написати листа
Середа, 19 липня 2017 10:24

Відповідне рішення на  сесії прийняли депутати Глобинської міської ради. Інформуючи депутатів з цього питання Глобинський міський голова Станіслав Джусь  зауважив, що необхідність в створенні нового старостинського  округу з центром в с. Новомосковське, викликана тим, що села Старий Хутір, Новомосковське та Кордубанове є компактними, розміщуються неподалік одне від одного. В даний час жоден житель цього села не обраний до складу депутатів міської ради, в цих селах відсутні заклади соціальної сфери – клуби, школи, дитсадки, закрите поштове відділення. В даний час відсутнє маршрутне сполучення з центром громади містом Глобине. Тобто виникає чимало проблем, які потребують свого вирішення. Для успішного вирішення соціально-економічних питань життєдіяльності та розвитку цих населених пунктів, враховуючи побажання  їх жителів, висловлені під час громадського обговорення по  створенню та формату об’єднаної громади та під час інших  зустрічей з міським головою і керівництвом   міської ради  необхідно утворити Новомосковський старостинський округ з центром в с. Новомосковське, що складатиметься з населених пунктів: с. Новомосковське, Старий Хутір та Кордубанове.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада