1 2 3
Я радий вітати Вас на веб-сайті виконавчого комітету Глобинської міської ради. Сподіваюся, що вас зацікавить інформація про історію і сьогодення нашого прекрасного козацького міста, яку ви зможете отримати на сторінках нашого сайту.
Глобине не просто районий центр, який  відомий не лише в області, а й далеко за її межами завдяки продукції своїх промислових підприємств. Це місто із самобутніми традиціями і культурою, місто, славне прекрасними працьовитими людьми,які завжди були і є його гордістю.
Саме завдяки своїм мешканцям Глобине живе, розбудовується, стабільно працюють підприємства, розвивається сфера торгівлі і побуту, освіта, культура і спорт.
Пишаємося ми і своїми людьми, які щорічно привозять до рідного міста найвищі нагороди з спортивних та творчих змагань. Але головним є те, що в характері міста — постійне новаторство, проторення нових шляхів у будь-яких сферах, і у економічному,і у суспільному житті. Тому і звучить Глобине на теренах нашої країни високою мажорною нотою.
 
План святкових заходів Друкувати Написати листа
П'ятниця, 23 червня 2017 13:10

            План

святкових заходів по  відзначенню

Дня молоді в Глобинській громаді

 

24 червня 2017 року            Футбольний турнір присвячений Дню молоді /с. Опришки/

10-00

 
Заслухали звіт про роботу виконкому Глобинської міської ради Друкувати Написати листа
П'ятниця, 23 червня 2017 11:02

22 червня 2017 року відбулося чергове засідання виконкому Глобинської міської ради,  на якому було розглянуто  24 питання з життєдіяльності громади та розгляду звернень  громадян та юридичних осіб.

Проводив засідання виконкому Глобинський міський голова Станіслав Джусь.

 
Оголошення Друкувати Написати листа
П'ятниця, 23 червня 2017 08:50

В суботу 24 червня 2017 року напередодні відзначення  свята Дня молоді в м. Глобине на танцювальному майданчику в Центральному сквері міста відбудеться святкова  дискотека «Молодість – стан душі». Початок святкової дискотеки о 21 год 00 хв.

Запрошуємо молодь міста та всіх бажаючих.  Гарного відпочинку!

Відділ культури спорту сімї та молоді    виконкому Глобинської міської   ради

 
Відремонтовано зупинку громадського транспорту Друкувати Написати листа
П'ятниця, 23 червня 2017 08:06

Кому доводилося бувати поблизу залізничного вокзалу на вулиці Володимирівській в м. Глобине не могли не звернути увагу на стан покрівлі зупинки громадського транспорту, що знаходиться  біля магазинів «Подарунки» та «Маркетопт».

 
Вшанували пам'ять жертв Другої світової війни Друкувати Написати листа
Четвер, 22 червня 2017 14:51

22 червня 1941 року чорною сторінкою назавжди ввійшло в історію України. Адже з цього  дня   вогнище  Другої Світової війни поширилось по всій території України. За сучасними підрахунками українських істориків за період  1941-1944 років загинуло майже 10 млн. жителів України. Лише за неповними офіційними даними, встановленими через  десятиріччя по закінченню  війни,  більше 11 тисяч жителів Глобинського району загинули в боях з ворогом та не повернулися додому. А стільки їх жителів Глобинщини, Полтавщини, України загинуло під час артилерійських

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада