Проект пам'ятника засновнику міста Глобі Івану Яковичу Друкувати Написати листа
Понеділок, 30 березня 2009 09:28

Проектом передбачається встановлення пам'ятника засновнику міста, писарю війська Запорізького І.Я.Глобі, в центральній частині міста Глобине, на примиканні вул. Гагаріна до вул. Леніна та завершення композиційного оформлення транспортної площі, до якої примикають головні фасади Православного СвятоМихайлівського Храму, будівлі районного відділу освіти та будівлі служби працевлаштування.

Основні планувальні рішення генплану прийняті у відповідності з архітектурно-планувальним завданням і обумовлені наступними факторами:
- ув'язкою з оточуючою існуючою забудовою;
- орієнтацією відносно сторін світу;
- благоустроєм ділянки в ув'язці з містобудівною ситуацією і виконанням санітарних, протипожежних вимог.
 Головний фасад пам'ятника зорієнтований на південь, тобто сонячне освітлення сприятиме виразному сприйняттю образу скульптурної частини (І.Глоби) на протязі доби.

На ділянці розташовані: постамент для пам'ятника, пішохідний оглядовий майданчик, лави для сидіння, паркові ліхтарі.
Вся территория в межах відводу впорядковується. Благоустрій ділянки передбачає влаштування тротуару з тротуарної плитки.
Бордюрний камінь передбачений для окреслення пішохідного майданчика і тротуарів. Територія пам'ятника не огороджується.
Проектом передбачене декоративне озеленення посадкою квітників та декоративних газонів.
Вертикальне планування ділянки вирішене методом проектных позначок з врахуванням природних умов і організації відводу поверхневих вод. Відведення поверхневих вод запроектоване на існуючий рельєф прилеглої території.
На ділянці передбачається посадка зелених насаджень, які включаются в існуючу загальну систему озеленення. Для висіву газонів використовується склад травянистих і квіткових рослин.

+4 #7 igo2309 Середа, 26 вересня 2012
Quoting
А коли він вже буде стояти?

Схоже скоро. До дня міста таке як...

+8 #6 in2309 Неділя, 15 квітня 2012
хотілось би побачити на генплані розташування пам'ятника і сам генплан благоустрою

+6 #5 in2309 Неділя, 15 квітня 2012
чи читаються комендарі керівником міської ради?

+7 #4 igo2309 Вівторок, 13 жовтня 2009
:) хтось буває :)

+9 #3 Іван Четвер, 08 жовтня 2009
Нормальний памятник , нормальний сайт , але де списки депутатів міської ради ????????????

+8 #2 Pirat Четвер, 01 жовтня 2009
туточки хоч хтось буває? :-|

+8 #1 Pirat Вівторок, 29 вересня 2009
А коли він вже буде стояти?