Засяяла головна ялинка міста Глобине Друкувати Написати листа
Вівторок, 26 грудня 2017 22:07

Сьогодні на центральній площі міста Глобине відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. Найбільше раділи цій святковій події глобинські малята. Вони разом із казковими героями, традиційними Снігуркою та Дідом Морозом,стали учасниками святкового театралізованого дійства, грали в ігри, танцювали.

Із наступаючими святами та з урочистою подією відкриття новорічної ялинки привітали глобинців та маленьких жителів міста  міський голова Станіслав Джусь, голова районної ради Володимир Сьомін та заступник голови районної державної адміністрації Володимир Лісняк, побажавши присутнім міцного здоров’я, добробуту, злагоди, тепла  та затишку в родинах, миру й процвітання Україні.

Під веселий дитячий сміх і оплески засяяла головна ялинка міста!

Найбільш радісним свято відкриття головної новорічної ялинки Глобине було для найменших жителів міста

Вітання із святковим дійством - відкриттям головної ялинки міста відміського голови Станіслава Джуся

Казкові герої новорічного свята потішили глобинську малечу театралізованим дійством, де були і ігри, і розваги, і запальні танці.