1 2 3
ПРИЗНАЧЕНО НОВОГО КЕРІВНИКА ПОДАТКОВОЇ Друкувати Написати листа
Середа, 23 вересня 2015 09:23

Наказом ДФС України від 16 вересня 2015 року №2946-о на посаду в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ призначено радника податкової та митної справи І рангу Олександра Володимировича Палія, 1964 року народження. Наприкінці минулого тижня на виїзній нараді нового керівника представляв колективу податкової інспекції в.о. начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Борис Сидоров.

Новий керівник податкової має 2 вищі освіти за кваліфікацією економіста та юриста. Працює в органах Державної фіскальної служби з 1990 року (з лютого 2012 по  червень 2013  займав посаду заступника начальника Кременчуцької ОДПІ).

Одружений, має 2 синів.

ДФС УКРАЇНИ ТА ОБЛАСТІ ПРИВІТАЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО ТВОРЧОГО КОНКУРСУ «МАЙБУТНЄ КРАЇНИ – У МРІЯХ ДИТИНИ»

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості з податкової тематики проводиться вже 14 років поспіль. Він змінював назву та формат, але ідея його залишається незмінною – побачити, як школярі  виражають свої емоції та почуття, як бачать майбутнє.

У 2015 році конкурс стартував ще на початку року і по квітень місяць діти з усіх куточків України несли свої роботи до регіональних податкових інспекцій.

Цього року на Всеукраїнський етап конкурсу надійшло близько 11 тисяч робіт від дітей з усієї нашої держави. На Полтавщині позмагатися за перемогу вирішили близько 800 конкурсантів.

Конкурс проводиться у три етапи: І  етап – районний рівень; ІІ етап – регіональний рівень; ІІІ етап – Всеукраїнський рівень.

На І етапі конкурсу 14 квітня в м. Кременчуці роботи юних талантів оцінило компетентне журі та відібрані переможні місця з нашого міста «поїхали» на змагання до м. Полтави.

Нажаль, роботи наших земляків не вибороли призові місця на Всеукраїнському рівні, але в обласному етапі конкурсу серед художніх творів у віковій категорії 9-11 років ІІІ місце зайняв  місце Ростислав Малик.

В номінації «Літературні твори» серед школярів 9-11 років ІІ місце виборола Анастасія Єрохіна , а в тій самій номінації тільки старшого вікового діапазону ІІ місце  за свою казку про «Пошуки Головного Коштотворця» зайняла Ганна Полторацька.

Серед дитячих творів комп’ютерної графіки у віковій категорії 12-15 років переможницею стала: Ларіонова Маргарита, яка посіла ІІІ місце.

Приз глядацьких симпатій дістався 11 річній Анні Капельці.

17 вересня 2015 року в конференц-залі Головного управління ДФС у Полтавській області пройшли урочистості з нагоди нагородження переможців та лауреатів конкурсу „Майбутнє країни у мріях дитини”. Перша частина заходу, яку відкрив в.о. начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров, була присвячена відзначенню переможців регіонального рівня змагань. Під час цієї частини урочистостей призери обласного етапу змагань, разом із почесними дипломами, отримали подарункові сертифікати на сучасну техніку. Другу частина урочистих заходів, яку за допомогою відео-селекторного зв’язку відкрив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров, стосувалася переможців Всеукраїнського рівня творчих змагань.

Фінальним акордом урочистостей, присвячених учасникам творчих змагань, ініційованих фіскальною службою, стали відвідини зоопарку „Бабусин дворик”. Прощаючись із дітьми виконуючий обов’язки начальника ГУ ДФС у Полтавській області Борис Сидоров, висловив сподівання, що якщо Полтавщина вважається саме духовною скарбницею України, можливо саме наші маленькі земляки, у майбутньому стануть неперевершеними майстрами пера та пензля України, а також побажав всім учасникам конкурсу здоров’я та нових перемог.

 

ЗБІЛЬШЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ СТАНДАРТІВ З 1 ВЕРЕСНЯ

В газеті "Голос України" №174 від 19 вересня 2015 року опубліковано Закон України від 17.09.15 р №704-VIII "Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2015 рік »" (далі – Закон).

Вказаним Законом підвищено соціальні стандарти з 1 вересня 2015 року:

1) мінімальна зарплата: у місячному розмірі 1378 гривень; у погодинному розмірі 8,29 гривні;

2) прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 1330 гривень, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

 • дітей віком до 6 років — 1167 гривень;
 • дітей віком від 6 до 18 років  — 1455 гривень;
 • працездатних осіб - 1378 гривень;
 • осіб, які втратили працездатність - 1074 гривні.

 

ПОДАТКОВІ НОВИНИ

1. Мінфін наказом №715 від 17 серпня 2015 року затвердив форму Податкової декларації екологічного податку. Зазначена декларація подається платниками до контролюючого органу протягом 40 календарних днів, що настають за звітним кварталом. Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 3 вересня 2015 року за №1052/27497 та набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

2. Державна фіскальна служба України наказом від 8 вересня 2015 року №681 затвердила Реєстр великих платників податків на 2016 рік.

 

ТОРГІВЛЯ ПИВА З КАСОВИМ АПАРАТОМ

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що оскільки з 1 липня 2015 року діяльність з роздрібної торгівлі пивом підлягає ліцензуванню на загальних підставах, передбачених для алкогольних напоїв, то фізичні особи - єдинники, зокрема першої та другої груп, які здійснюють роздрібну торгівлю пивом, при розрахунках готівкою зобов'язані застосовувати РРО або використовувати книги обліку розрахункових операцій і розрахункових книжок (лист ДФСУ від 08.09.2015 р № 19201/6 / 99-95-42-01-16-01).

 

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ ДІЮТЬ З 15 ВЕРЕСНЯ

До уваги платників податків! Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ повідомляє, що з 15 вересня 2015 року облік надходжень до бюджету по єдиному соціальному внеску здійснюється за новими рахунками.

Нові рахунки по єдиним соціальним внескам, відкритих на ім’я органів ДФС розміщено в Центрі обслуговування Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ   (вул. Першого травня, б. 11 та на суб-сайті ДФС України (http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/214641.html) у файлах ДФС у Полтавській області).

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ звертає увагу платників, що при заповненні платіжного доручення на перерахування ЄСВ змінилася назва одержувача ("отримувача") ЄСВ. Тепер, у назві одержувача замість «органу Міндоходів» слід писати «орган ДФС».

Для перерахування ЄСВ, нарахованого та утриманого з доходу найманих працівників, та ЄСВ за підприємця використовуються різні символи звітності, які відповідають за кодом класифікації доходів бюджету. Цей параметр кодується згідно Довідника, затвердженого наказом Держказначейства України №217 від 27.12.2013.

Вимоги щодо заповнення платіжних документів на сплату податків і зборів визначені наказом Мінфіну від 24.07.2015 р №666.

Незважаючи на те що змінилися реквізити отримувача, заповнення поля "Призначення платежу" розрахункових документів при сплаті ЄСВ не змінилося.

ВІДШКОДУВАННЯ ПДВ

Податкова інспекція доводить до відома платників: станом на початок вересня 2015 платникам податків Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ відшкодовано з Держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 0,1 мільйона гривень ПДВ.

 

ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

З початку року до Державного бюджету від платників Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ надійшло 13 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, до місцевих бюджетів – 38,9 мільйонів гривень вказаного податку.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує, що податок на доходи фізичних осіб сплачується суб’єктами господарювання при виплаті найманим працівникам заробітної плати та в інших випадках, передбачених нормами Податкового кодексу України.

Доходи, нараховані (виплачені) впродовж цього року, оподатковуються за ставкою 15 відсотків.

Щодо доходів, які в календарному місяці перевищують десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, до суми такого перевищення застосовується ставка 20 відсотків (у 2015 році - до суми, яка перевищує 12180 гривень).

 

НОВИЙ СЕРВІС ДФС «ДОВІДКА ПРО ДОХОДИ ОН-ЛАЙН»

З початку року послугами пункту реєстрації користувачів при ДФС  по видачі ключів електронного цифрового підпису у Кременчуцькій ОДПІ скористалися майже 2600 платників податків

«Спілкуватися» з організаціями, в тому числі і з фіскальним органом можна в електронному форматі. Але, для такого «діалогу» необхідно мати електронний підпис, який є обов’язковим реквізитом електронного документа. Такий підпис використовується для ідентифікації автора або підписувача електронного документа. Саме його накладенням  завершується створення електронного документа.

До речі, з 1 вересня 2015 року для більшості громадян такий-собі «електронний» діалог з податковою може пригодитися і не раз, адже довідку про доходи суми виплачених доходів та утриманих податків для відділу субсидій можна отримати через новий електронний сервіс Державної фіскальної служби України (ДФС)  «Довідка про доходи он-лайн». Зверніть увагу, що вказана послуга дійсна за умови використання електронного ключа.

Раніше, платнику для того, щоб отримати зазначену вище довідку, доводилося звертатися в податкову та чекати відповіді до трьох днів. Наразі, завдяки новому електронному сервісу, фізична особа зможе отримати відомості щодо сум своїх отриманих доходів та утриманих податків протягом доби після формування відповідного електронного запиту.

Тим платникам, які наважились і бажають використовувати зв’язок із податковою інспекцією в електронному вигляді, безкоштовні ключі електронного цифрового підпису мають можливість отримати в Кременчуцькій ОДПІ за адресою: вул. Жовтнева, б.43, кім. 205.

ОГОЛОШЕНО НАБІР НА ВАКАНСІЇ ДО ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ

Оперативне управління та слідче управління фінансових розслідувань Кременчуцької ОДПІ оголошує набір  на  проходження стажування на вакантні посади в підрозділах податкової міліції.

На стажування приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (юридичну або економічну), відповідають вимогам нормативно - правових актів України, що визначають проходження служби в податковій міліції України, фізично та психологічно здорові та не притягувалися до кримінальної та адміністративної відповідальності.

Добір кандидатів на стажування проводиться на конкурсній за адресою: м. Кременчук, вул. Жовтнева, б.43, кім. 204. Довідки нададуть телефоном: (0536) 742547, 741061.

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

28 вересня, понеділок, останній день сплати:

 • єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування гірничими підприємствами за серпень.

29 вересня, вівторок, останній день сплати:

 • авансового внеску рентної плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за вересень;
 • авансового внеску рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України за вересень;
 • авансового внеску рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України за вересень.

30 вересня, середа, останній день сплати:

 • авансових внесків з податку на прибуток за вересень;
 • ПДВ за серпень;
 • акцизного податку за серпень;
 • податку на доходи фізичних осіб з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень;
 • військового збору з нарахованого, але не виплаченого доходу за серпень;
 • плати за землю за серпень.

Відділ комунікацій Кременчуцької ОДПІ

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада