1 2 3
З 15 ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ ЗМІНЮЮТЬСЯ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ Друкувати Написати листа
Вівторок, 15 вересня 2015 07:25

На початок вересня 2015 року в Глобинському відділенні Кременчуцької ОДПІ, обліковується 736 юридичних осіб та 1209 підприємців. Що загалом складає 1945 платників. Від їх загальної кількості близько 53% обрали для себе спрощену систему оподаткування та сплатили за нею з початку року 8,8 мільйонів гривень.

Кременчуцька ОДПІ нагадує платникам єдиного податку, що з 28 липня 2015 року діють нова форма книги обліку доходів, Порядок її ведення та нові форми податкових декларацій платника єдиного податку (накази Міністерства фінансів України від 19 червня 2015 року №579, №578).

Таким чином, нова форма Податкової декларації платника для юридичної особи платника єдиного податку третьої групи, буде використовуватись для складання звітності за 9 місяців 2015 року, у тому числі і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди.

Роз’яснення з цього питання надано в Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі в категорії 108.01.05.

 

ЯК НАРАХОВУЮТЬ ЄСВ

Платники Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ з початку 2015 року забезпечили надходження 120,8 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Роботодавці нараховують єдиний внесок на суму нарахованої зарплати за видами виплат, які включають основну й додаткову заробітну плати, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у т. ч. у натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці.

Якщо база нарахування єдиного внеску (крім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищує розміру мінімальної заробітної плати то сума ЄСВ розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати та ставки внеску, встановленої для відповідної категорії платника. Умовою застосування цієї норми є перебування найманого працівника у трудових відносинах повний календарний місяць.

У разі звільнення або прийняття працівника на основне місце роботи протягом місяця, у якому нарахована заробітна плата за відпрацьований час не перевищує мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, сума єдиного внеску розраховується з фактично нарахованої заробітної плати незалежно від її розміру.

Якщо база нарахування єдиного внеску не перевищує розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата у працівника, який перебуває у відпустці без збереження заробітної плати, то сума єдиного внеску розраховується як добуток розміру мінімальної заробітної плати за який нараховується зарплата (дохід) та ставки єдиного внеску, встановленої для відповідної категорії платника. Разом з тим, якщо працівник оформлений на підприємстві за основним місцем роботи та повний місяць перебуває у відпустці без збереження заробітної плати, то єдиний внесок не нараховується та не утримується, оскільки відсутня база нарахування єдиного внеску.

Обов’язок нарахування єдиного внеску з мінімальної зарплати за основним місцем роботи також передбачено і у разі, коли працівник працював неповний місяць (перебував на лікарняному, у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами).

Більш докладна інформація викладена у листі ДФС України від 14 лютого 2015 року №4979/99-99-17-03-01-17, з яким можна ознайомитися на веб-порталі (http://sfs.gov.ua/baneryi/podatkovi-zmini-2015/ediniy-sotsialniy-vnesok/184240.html).

 

ВІД ПЛАТНИКІВ ГЛОБИНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ ДО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО 5,3 млн. гривень ВІЙСЬКОВОГО ЗБОРУ

 

За січень-серпень поточного року платники податків Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ спрямували на підтримку армії  5,3 мільйони гривень військового збору.

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що згідно зі змінами до Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI, справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.

Ставка збору становить – 1,5% від об’єкта оподаткування.

З 15 ВЕРЕСНЯ 2015 РОКУ ЗМІНЮЮТЬСЯ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Державною фіскальною службою України через офіційний портал 10 вересня 2015 року повідомлено про те, що з 15 вересня 2015 року вступають в дію небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я органів Державної фіскальної служби України для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій.

З 1 ВЕРЕСНЯ ЗМІНЕНО ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ ПЛАТІЖНИХ ДОКУМЕНТІВ!

Кременчуцька ОДПІ звертає увагу платників податків на те, що з 1 вересня набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 24 липня 2015 року №666.

Вказаним наказом затверджено Порядок заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих коштів.

Також у Порядку наведено алгоритм і приклади заповнення поля «Призначення платежу» платіжного доручення.

З повним текстом Порядку Ви можете ознайомитись перейшовши за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0974-15 або скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.minrd.gov.ua).

 

ІНДЕКС ІНФЛЯЦІЇ

За повідомленням Державної служби статистики України, індекс споживчих цін (індекс інфляції) у серпні 2015 року відповідно до 2015 року становить 99,2%.

СПРОЩЕНО ТА СКОРОЧЕНО ПРОЦЕДУРИ ОБЛІКУ ОСІБ, ЯКІ ЗДІЙСНЮЮТЬ ОПЕРАЦІЇ З ТОВАРАМИ

Кременчуцька ОДПІ повідомляє, що набрав чинності новий Порядок обліку осіб, які здійснюють операції з товарами (наказ Міністерства фінансів України від 15 червня 2015 року №552).

Новим Порядком спрощено та скорочено процедури обліку осіб, які здійснюють операції з товарами, а саме:

- взяття на облік осіб, які здійснюють операції з товарами, проводиться одноразово у відповідному підрозділі будь-якої митниці за зверненням таких осіб (у т.ч. засобами електронного зв’язку) або при першому здійсненні такими особами операцій з товарами;

- форму заяви про взяття на облік особи, яка здійснює операції з товарами (ф.№ 1-ЗЕД), скорочено з трьох до однієї сторінки;

- виключено необхідність надання копій реєстраційних та статутних документів;

- відмінено картку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами;

- реалізовано можливість отримання  витягу з реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами.

 

ПЛАТНИКИ ЗБОРУ У ВИГЛЯДІ ЦІЛЬОВОЇ НАДБАВКИ ДО ДІЮЧОГО ТАРИФУ НА ПРИРОДНИЙ ГАЗ ДЛЯ СПОЖИВАЧІВ УСІХ ФРМ ВЛАСНОСТІ ЗА ВЕРЕСЕНЬ ЗВІТУВАТИМУТЬ ЗА НОВОЮ ФОРМОЮ

З 28 серпня 2015 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 20 липня 2015 року №654, яким затверджено нову форму податкової декларації збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності.

Згідно із п. 46.6 ст. 46 Податкового  кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, в якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Таким чином, податкова декларація збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності за серпень цього року подається за формою, затвердженою наказом Державної податкової адміністрації України від 24 грудня 2010 року №1017 «Про затвердження форми Податкової декларації зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності», а за вересень та наступні податкові періоди – за новою формою.

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

18 вересня, п'ятниця, останній день подання:

  • заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з ІV кварталу 2015;

18 вересня, п'ятниця, останній день сплати:

  • авансового внеску з єдиного податку за вересень платниками, віднесеними до першої та другої груп.

 

ОГОЛОШЕНО НАБІР НА ВАКАНСІЇ ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ

Оперативним управлінням та слідчим управлінням фінансових розслідувань Кременчуцької ОДПІ оголошено набір  на  проходження стажування на вакантні посади в підрозділах податкової міліції.

На стажування приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (юридичну або економічну), відповідають вимогам нормативно - правових актів України, що визначають проходження служби в податковій міліції України, фізично та психологічно здорові та не притягувалися до кримінальної та адміністративної відповідальності.

Добір кандидатів на стажування проводиться на конкурсній за адресою: м. Кременчук, вул. Жовтнева, б.43, кім. 204.

Довідки нададуть телефоном: (0536) 742547, 741061.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада