1 2 3
ВСТАНОВЛЕННЯ ДАТИ, З ЯКОЇ ФІЗИЧНА ОСОБА Є ПЛАТНИКОМ ЄДИНОГО ПОДАТКУ Друкувати Написати листа
Вівторок, 22 липня 2014 07:19

Міндоходів України повідомлено, що оподаткування ПДВ незареєстровано лікарського засобу здійснюється у загальному порядку за ставкою 20% від бази оподаткування. Підставою для пропуску на митну територію України незареєстрованого лікарського засобу є лист-повідомлення, виданий Мінохорони здоров’я України. Оподаткування операцій з постачання на території України або ввезення на територію України медичних виробів, зазначених у переліку, затвердженому Кабінетом Міністрів України від 23.04.2014р. №118, здійснюється за ставкою 7%, у разі їх відсутності у цьому переліку – за ставкою 20%.

-Кабінетом Міністрів України видано розпорядження від 17 липня 2014 р. № 651-р «Про питання Державної фіскальної служби». Відповідно до частини сьомої статті 5 Закону України “Про центральні органи виконавчої влади” підтримати пропозицію Голови Державної фіскальної служби про завершення здійснення заходів з утворення зазначеної Служби та можливість виконання нею функцій і повноважень Міністерства доходів і зборів, що припиняється.

ВСТАНОВЛЕННЯ ДАТИ, З ЯКОЇ ФІЗИЧНА ОСОБА Є ПЛАТНИКОМ ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Згідно з пп.298.1.2 п.298.1 ст.298 Податкового кдексу зареєстровані в установленому порядку фізичні особи – підприємці, які до закінчення місяця, в якому відбулася державна реєстрація, подали заяву щодо обрання спрощеної системи оподаткування та ставки єдиного податку, встановленої для першої або другої групи, вважаються платниками єдиного податку з першого числа місяця, наступного за місяцем, у якому відбулася державна реєстрація.

Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця (п.295.1 ст.295 зазначеного Кодексу).

Платниками єдиного податку І групи вважаються платниками єдиного податку, з моменту подання заяви на застосування спрощеної системи оподаткування.

Доходи, отримані такою особою з моменту подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, включаються до податкової декларації платника єдиного податку.

 

ЄДИНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ВНЕСОК

Міндоходів України продовжує адміністрування єдиного соціального внеску до бюджету. Нагадаємо, що зазначену процедуру адміністрування єдиного внеску органи доходів і зборів України розпочали з 1 жовтня 2013 року. Саме з цього періоду суми нарахованого єдиного внеску підлягають сплаті на рахунки органів Міндоходів, відкриті в Головних управліннях Державної казначейської служби України. Відповідна функція буде збережена і у новій Державній фіскальній службі України.

Так, станом на 15.07.2014 по Глобинському відділенню Кременчуцької ОДПІ від платників податків надійшло  до бюджету 95,7 млн.грн. ЄСВ.

СВОЄЧАСНА СПЛАТА ПОДАТКІВ – ЦЕ ЗАПОРУКА СТАБІЛЬНОГО НАПОВНЕННЯ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Спрощена система оподаткування користується найбільшою популярністю серед підприємців, оскільки значною мірою спрощує для них умови ведення податкового обліку.

Так станом на 15.07.2014 від платників Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, до бюджету надійшло 2,63 млн.грн. Левова частка суми сплачена підприємцями – фізичними особами. Від приватних підприємців бюджет отримав більше 2,0 млн.грн. єдиного податку. Від діяльності спрощенців - юридичних осіб до бюджету надійшло 506,3 тис.грн.

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР:

29 липня, вівторок, останній день сплати:

- авансового внеску податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, юридичними особами за ІІ квартал;

30 липня, останній день подання:

-уточнюючої податкової декларації з податку на нерухоме майно на 2014р.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада