1 2 3
Податкові новини від 30 січня 2014 р. Друкувати Написати листа
Четвер, 30 січня 2014 15:44

Міністерством доходів і зборів України розроблено Критерії визначення зразкових платників податків та Програму їх підтримки. Відповідний проект наказу розміщено на офіційному веб-порталі відомства.

-  Згідно з проектом, право на отримання статусу „зразкового” мають платники, які є виробниками продукції на митній території України, перебувають на загальній системі оподаткування та зареєстровані платниками податку на додану вартість. Претенденти також мають відповідати критеріям, визначеним для набуття такого статусу.  Ознайомитися з проектом наказу Міндоходів можна на веб-порталі за посиланням http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/127106.html.

У Міністерстві впевнені, що такі переваги стануть стимулом щодо дотримання податкового та митного законодавства платниками податків. До того ж це спростить адміністрування податків для сумлінних платників та сприятиме поліпшенню бізнес-клімату.

 

Зауваження та пропозиції до проекту потрібно надсилати за адресами: поштовою – Міндоходів, Департамент оподаткування та контролю об’єктів та операцій, Львівська площа,8, м. Київ, 04655, електронною – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ТА ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ!

Кременчуцька ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області запрошує Вас безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису для  звітування до контролюючих органів в електронному  вигляді - через мережу Інтернет!

Такий спосіб звітування економить кошти та час, який Ви витрачаєте на черги в дні масового подання податкової звітності!

Для зручності платників приймання обов’язкової податкової звітності відбувається і в суботу з 08.00 до 18.00 години! Телефон для довідок  у Кременчуці (05366) 2-45-20.

ЩОДО  ОКРЕМИХ ПИТАНЬ РЕЄСТРАЦІЇ  ПЛАТНИКІВ ПДВ

З 1 січня 2014 року набрали чинності закони, спрямовані на покращення умов ведення бізнесу в Україні, спрощення процедур реєстрації платників податків, забезпечення вільного і безоплатного доступу суб'єктів господарювання до інформації з державних реєстрів.

Із врахуванням змін, внесених до Податкового кодексу України №443-VII від 05.05.2013 року "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо реєстрації осіб як платників податків", реєстрація платників податку на додану вартість (ПДВ) здійснюється на підставі: реєстраційних заяв у паперовому вигляді, поданих до органів Міндоходів; електронних копій реєстраційних заяв, виготовлених шляхом сканування, які передаються державним реєстратором до органів Міндоходів одночасно з відомостями з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи - підприємця.

Згідно до змін у Податковому кодексі України платники ПДВ можуть звернутися із запитом до органу Міндоходів, який безоплатно протягом двох робочих днів, що настають за днем отримання такого запиту, надає витяг з реєстру платників ПДВ.    Отримання такого витягу  не є обов'язковим для платників ПДВ, оскільки   Міндоходів щоденно оприлюднює на єдиному державному реєстраційному веб-порталі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців та власному офіційному веб-сайті дані з реєстру платників ПДВ, інформацію про осіб, реєстрацію яких, як платників ПДВ анульовано.

У Глобинському відділенні Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області за 2013рік було зареєстровано 13 платників ПДВ, з них: 12 юридичних осіб та 1 фізична особа, анульовано 10 свідоцтв платника ПДВ, з них: 8 юридичним особам та 2 — фізичним особам.

ОГОЛОШЕННЯ

Глобинське віділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області кожного вівторка місяця проводить семінар для новостворених суб’єктів господарювання о 10.00 год. за адресою: вул. 1-го транвя, будинок 11, зал №2. Довідки телефоном: (05365) 24-1-84.

 

ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ  - ОДНЕ З ПЕРШОЧЕРГОВИХ ЗАВДАНЬ ПОДАТКІВЦІВ !

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області постійно працює у напрямку дотримання вимог трудового законодавства.

Так, у  2013 році за результатами перевірки суб’єктів господарювання щодо оформлення найманих працівників ревізорами Глобинського  відділення Кременчуцької ОДПІ проведено 24 рейди, виявлено 24 неоформлених найманих працівників.

За результатами перевірок оформлено трудові відносини та укладено трудові договори з 21 найманим працівником,сплачено податку на доходи фізичних осіб в сумі 4,1 тис. грн., 2 працівника зареєструвалися приватними підприємцями та сплатили єдиний податок в сумі 0,4 тис. грн.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області наголошує: нелегальна робота - це відсутність захисту від незаконного звільнення, гарантії на безпечні і здорові умови праці, гарантованого права на відпочинок, зрештою відсутність впевненості у майбутньому. Згадайте про це перед тим, як погодитись працювати нелегально!

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада