1 2 3
ОПЕРАТИВНЕ УПРАВЛІННЯ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ НА ВАРТІ Друкувати Написати листа
Вівторок, 05 листопада 2013 09:15

Оперативне управління Кременчуцької ОДПІ працює в напрямку виявлення схем ухилення від оподаткування якими за часту користуються винахідливі підприємці.

З початку  2013 р. працівниками оперативного управління Кременчуцької ОДПІ викрито 3 конвертаційних центри. З офісів конвертаторів вилучено готівку на загальну суму 1261 тис. грн., комп'ютерну техніку, що містить докази протиправної діяльності, печатки фіктивних фірм, первинні бухгалтерські документи. В ході відпрацювання суб’єктів господарювання, які користувалися послугами конвертаційних центрів працівниками оперативного управління ініційовано проведення документальних перевірок 19 суб’єктів. За результатами перевірок по вигодонабувачах «конветраційних»  центрів  стягнуто - 770  тис.грн.

По результатам проведених оперативно-розшукових заходів припинено діяльність 11 підпільних цехів підакцизних товарів, в тому числі 6 – по незаконному виготовленню горілчаних  виробів. Всього за результатами проведених заходів вилучено 1306 літрів спирту на суму 97,7 тисяч гривень, технологічне обладнання для виготовлення алкогольних напоїв та допоміжні матеріали на суму 25 тисяч гривень.

Всього з початку року вилучено з незаконного обігу 3520 літрів лікеро-горілчаних напоїв на суму майже 233 тисячі гривень, тютюнових виробів близько 8  тис. пачок на суму 77 тисяч гривень.

НАШ ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ЗАДОВІЛЬНИТЬ ВАШ ЗАПИТ ЗА ОДНЕ ВІДВІДУВАННЯ

Минулого року у Глобинському відділенні Кременчуцької ОДПІ створено Центр обслуговування платників податків. Відтоді всі адміністративні послуги надаються безпосередньо в Центрі: видача довідок та дозвільної документації, прийняття податкової звітності та вхідної кореспонденції відбувається у Глобинському відділенні Кременчуцької ОДПІ (м. Глобине, вул.1-го травня, б.11) у стислі терміни. Зокрема, таких послуг налічується 25 найменувань.

Центр обслуговування платників податків – це  нова модель з надання сервісних послуг платникам податків у Глобинському відділенні Кременчуцької ОДПІ, тут на обліку  перебувають більше 2189 тисячі суб’єктів господарювання: 721 – юридичних осіб, 1456 – фізичних осіб, 12 – само зайнятих осіб.

Центр обладнаний залою очікування та стендами зі зразками заповнення документів.

У податковій інспекції прислуховуються і зважують на кожний відгук клієнта. У  Центру розташована спеціальна скринька, у якій відвідувачі можуть залишати (і залишають!) свої побажання та пропозиції щодо удосконалення роботи реорганізованого податкового відомства у складі Міністерства доходів і зборів.

Практика аналізу пропозицій, які надходять до Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ, констатує схвальні відгуки щодо змін, які відбулися останнім часом. Пропозиції ж, беруться до уваги та враховуються в подальшій роботі працівників відомства.

 

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ ЗІ СПЛАТОЮ ЗА ЗЕМЛЮ.

Оскільки земельні відносини в Україні посідають одне з чільних місць в житті Держави та суспільства - органи Міндоходів приділяють максимум уваги щодо сплати цього  податку. Плата за землю – це один із видів доходів місцевих бюджетів. І, від надходжень цього податку в тому числі залежить добробут нашого міста та регіону в цілому.

Серед загальної кількості (36416) облікованих платників плати за землю у Глобинському відділенні  Кременчуцької ОДПІ користуються пільгами –  21931 осіб.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ звертається до громадян-боржників, які з якихось причин не сплатили належну суму податку! Необхідно терміново погасити заборгованість! Чим швидше – тим краще, адже сума податку щодня збільшується на розмір штрафу та пені, які розраховуються виходячі від терміну сплати податку(тобто з 24 серпня).

Для з’ясування розрахунків довідкову інформацію можна отримати телефоном: 2-46-35  або за адресою податкової інспекції: м. Глобине, вул. 1-го травня, б. 11.

ГРОМАДЯНИ – ВЛАСНИКИ ЖИТЛОВОЇ  НЕРУХОМОСТІ, ЗАВІТАЙТЕ ДО ПОДАТКОВОЇ!

Однією із новин законодавства у 2013 році є введення податку на нерухоме майно, котрий передбачений статтею 265 Податкового кодексу України. Цей податок сплачують фізичні та юридичні особи власники нерухомого житлового майна в тому числі нерезиденти.

Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо об'єктів нерухомості» від 4.07.2013 №403-VII, який набрав чинності 8 серпня 2013 року внесено суттєві зміни до чинного законодавства. Так, законом перенесено термін сплати громадянами податку на нерухомість з 2013 на 2014 рік.

Що ж стосується юридичних осіб, то для них чинним законодавством ніяких змін у питанні сплати податку не передбачено.

Громадяни, котрі вже сплатили податок у поточному році, можуть повернути свої кошти. Для цього їм потрібно звернутися із заявою довільної форми до податкової інспекції. Разом з цим сплачені гроші за згодою платника можуть бути зараховані для сплати податку у 2014 році.

До внесення змін у закон пільга застосовувалась тільки щодо одного об'єкта житлової нерухомості, а тепер можна скористатися пільгою навіть тоді, коли громадянин має декілька квартир. Так, для зручності платників законом переглянуто розміри житлової нерухомості, до якої застосовуватиметься пільга. Не сплачуватимуть податку власники квартир, загальна житлова площа яких не перевищує 120 кв.м. Для власників будинків «пільгова площа» визначена у розмірі 250 кв.м, знову ж таки незалежно від того, якою кількістю будинків володіє особа.

Якщо у власника є і квартира, і будинок загальною житловою площею до 370 кв.м, він також не сплачуватиме податку на нерухомість.

Якщо ж житлова площа нерухомості перевищуватиме зазначені пільгові метри, то платити податок доведеться лише за ті квадрати, які перевищують визначений розмір.

Якщо об'єкти оподаткування використовуються власниками для одержання доходів, тобто надаються в оренду, лізинг або використовуються у підприємницькій діяльності, пільга на них не розповсюджується.

Законом встановлено диференційовані ставки податку. Для фізичних осіб – власників:

– квартир – не більше 1% мінімальної заробітної плати (м.з.п.), житлова площа яких від 120 до 240 кв.м., у разі перевищення ставка становитиме 2,7%;

– будинків – не більше 1% м.з.п., житлова площа яких від 250 до 500 кв.м., у разі перевищення – 2,7%;

– квартир та будинків – 1% м.з.п., житлова площа яких від 370 до 740 кв.м., у разі перевищення – 2,7%.

Для юридичних осіб – власників:

– квартир – 1% м.з.п., житлова площа яких не перевищує 240 кв.м., у разі перевищення – 2,7%;

– будинків – 1% м.з.п., житлова площа яких не перевищує 500 кв.м., у разі перевищення – 2,7%.

Наразі ми надсилаємо громадянам – власникам житлової нерухомості повідомлення про звірку кількості об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності, та розмірів житлової площі таких об'єктів. Тому звертаємося з проханням до громадян з розумінням поставитися до цього питання та завітати до Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ за адресою: вул.1-го травня,11, м.Глобине та зробити звірку даних, навіть якщо вони і не отримували такого повідомлення, а знають, що їх це стосуються.

Провести звірку можна на підставі оригіналів документів про право власності на об'єкти житлової нерухомості та житлову площу щодо:

– об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності платника податку;

– розміру житлової площі об'єктів житлової нерухомості, що перебувають у власності платника податку;

– права на користування пільгою із сплати податку;

– розміру ставки податку.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, як і попередні, про які йшла мова сьогодні, надходить до місцевого бюджету. Тому сплачені кошти будуть використані місцевими громадами на розвиток освіти, медицини, підвищення соціального захисту незаможних верств населення.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада