1 2 3
ЗВЕРТАЙТЕСЯ І ВАМ ДОПОМОЖУТЬ Друкувати Написати листа
Вівторок, 22 жовтня 2013 07:24

Хіба за життя у нас виникає чимало питань, у тому числі і до органів владних повноважень. Згадайте, більшості з вас приходилось стикатися з цим… І, перше ваше враження – розгубленість. Як це зробити: куди йти, кому писати, на яку адресу надсилати…

Якщо вам потрібна якась інформація про сплачені вами податки або з інших питань, які контролює Міністерство доходів і зборів - ви безумовно отримаєте задоволення вашого клопотання.

Запит на інформацію – це прохання особи до розпорядника надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні. Водночас інформація, яка отримана податковим органом під час виконання покладених на нього функцій, стосується платників податків, - є конфіденційною і надається лише на вимогу або за письмовою згодою самої особи, відносно якої зібрана інформація запитується. Таким чином, дізнатися ж про сторонніх осіб, суб’єктів господарювання ви зможете тільки за їх письмової згоди. За відсутності такої – в задоволенні запиту вам буде відмовлено.

ГРАФІК ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН У ГЛОБИНСЬКОМУ ВІДДІЛЕННІ КРЕМЕНЧУЦЬКОЇ ОДПІ

за адресою: м. Глобине, вул. 1-го травня, б. 11, кім. 2

Одерій Олександр Славович - заступник начальника Кременчуцької ОДПІ – начальник  Глобинського відділення – кожна п’ятниця місяця з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

БОРЖНИКИ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ! ТЕРМІНОВО СПЛАТІТЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ!

Земельні відносини в Україні посідають і посідатимуть одне з чільних місць в житті Держави та суспільства. Тому цілком очевидно, що органи Міндоходів приділяють максимум уваги щодо правильності нарахування та своєчасності сплати громадянами за землю. Адже, плата за землю – це один із видів доходів місцевих бюджетів. І, від надходжень цього податку в тому числі залежить добробут нашого міста та регіону в цілому.

Не дивлячись на неодноразові повідомлення в ЗМІ про необхідність сплатити за землю до 23 серпня, - досить значна кількість землевласників та землекористувачів чи то забула, чи то проігнорувала свій обов’язок!..

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ вкотре звертається до громадян-боржників, які з якихось причин не сплатили податок! Терміново погасіть заборгованість! Адже, з кожним днем сума вашого податку збільшується на розмір штрафу та пені!

Довідкову інформація щодо розрахунків за землю можна отримати за телефоном: 2-46-35 за адресою податкової інспекції: м. Глобине, вул. 1-го травня, б. 11.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

НАРАХУВАННЯ ТА СПЛАТУ ЄСВ НЕОБХІДНО ПРОВОДИТИ ВИКЛЮЧНО В ТЕРМІНИ, ВСТАНОВЛЕНІ ЗАКОНОДАВСТВОМ

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області нагадує, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

У разі несвоєчасної сплати ЄСВ (або не в повному обсязі) до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.
При цьому, суми ЄСВ, своєчасно не нараховані та/або не сплачені у строки, встановлені законом, є недоїмкою. За несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату суми ЄСВ накладається штраф у розмірі 10 відсотків несплачених або несвоєчасно сплачених сум внеску, а на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відсоток суми недоплати за кожний день прострочення. Крім того, за порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати ЄСВ, посадові особи платників ЄСВ несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

ПОДАТКОВІ НОВИНИ

- 18 березня в Україні відзначатимуть професійне свято працівники податкової та митної справи (11 жовтня 2013 року Президент України  підписав відповідний Указ №554/2013 від 14.10.2013).

- За повідомленням Апарату Верховної Ради України комітет з питань податкової та митної політики рекомендує парламенту направити на доопрацювання проект закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо введення збору з виробників та імпортерів упаковки та товарів в упаковці на перероблення твердих побутових відходів)

Вказаним законопроектом (реєстр. №2611а) пропонується з метою створення в Україні галузі переробки побутових відходів, ввести новий збір з виробників та імпортерів упаковки та товарів в упаковці на перероблення побутових відході та збільшити ставки екологічного податку за розміщення не перероблених твердих побутових відходів у спеціально відведених для цього місцях.

- Відповідно до наказу Міністерства доходів і зборів України від 16.09.2013 №481 «Про затвердження форми Книги обліку доходів і витрат, які ведуть фізичні особи –підприємці, крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування, і фізичні особи, які провадять незалежну професійну діяльність, та Порядку її ведення». Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України 1 жовтня 2013 року №1686/24218.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада