1 2 3
В КРЕМЕНЧУЦЬКІЙ ОДПІ ОБЛІКОВУЄТЬСЯ 64% КАСОВОЇ ТЕХНІКИ ОСНАЩЕНОЇ ЕЛЕКТРОННИМИ СТРІЧКАМИ Друкувати Написати листа
Середа, 18 вересня 2013 07:22

На сьогодні в Кременчуцькій ОДПІ Головного правління Міндоходів у Полтавській області обліковується  1268 одиниць касової техніки, які формують електронну касову стрічку і автоматично передають дані про проведені розрахунки на спеціальний сервер Міндоходів. Це становить 64% від загальної кількості зареєстрованих реєстраторів розрахункових операцій. Лише у серпні на новий формат переведено 219 касових апаратів.

З 1 жовтня цього року ті моделі касової техніки, які не забезпечують передачу контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів в електронному вигляді, будуть вилучені з Державного реєстру. У разі подальшого використання таких РРО, будуть вживатися заходи щодо примусового скасування їх реєстрації.

З метою запобігання примусового скасування застарілих РРО, їх власникам необхідно звернутися до Центру обслуговування платників податків Кременчуцької ОДПІ та самостійно подбати про зняття з обліку такої касової техніки.

Для дообладнання існуючого касового апарату модемом, який надасть змогу звітувати платнику в електронний спосіб користувачу касової техніки необхідно терміново звернутися до Сервісного центру, який обслуговує його касовий апарат.

З 1 січня 2014 року за неподання звітності про використання РРО в електронній формі, до  користувачів касових апаратів будуть застосовуватись штрафні санкції.

 

ШАНОВНІ ПЛАТНИКИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ!

КРЕМЕНЧУЦЬКА ОДПІ ЧЕКАЄ НА ВАС ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЦИФРОВИХ КЛЮЧІВ

Кременчуцька ОДПІ Головного правління Міндоходів у Полтавській області звертає увагу, що згідно з нормами законодавства, платникам єдиного соціального внеску необхідно подавати звітність щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів.

Для взяття на облік в Кременчуцькій ОДПІ очікується близько 35 тисяч платників ЄСВ, з них – більше 9,5 тисяч юридичних осіб та 25 тисяч – фізичних осіб.

Відділ реєстрації користувачів, який діє в приміщенні податкової інспекції м.Кременчука пропонує юридичним та фізичним особам наступні послуги електронного цифрового підпису:

- реєстрація заявників;

- надання у користування надійних засобів електронного цифрового підпису;

- допомога при генерації відкритих та особистих ключів;

- обслуговування посилених сертифікатів ключів заявника;

- надання послуг фіксування часу;

- консультативні послуги за зверненнями підписувачів тощо.

Шановні платники єдиного соціального внеску! Не гайте часу, звертайтеся до відділу реєстрації користувачів при ГУ Міндоходів у Полтавській області за адресою: м. Кременчук, вул. Жовтнева, 43, кім. 205 та отримуйте корисні послуги для свого комфорту!

ЗМІНИЛИ ОБ’ЄКТ ОПОДАТКУВАННЯ –

ПОВІДОМТЕ ПОДАТКОВУ ФОРМОЮ  20-ОПП

Відповідно до діючого законодавства України, платники податків, незалежно від обраної ними системи оподаткування, повинні повідомляти податкову інспекцію про всі об’єкти оподаткування, що пов’язані з господарською діяльністю. Тобто, протягом 10 робочих днів після реєстрації, створення чи відкриття такого об’єкта необхідно повідомити про нього податкову інспекцію за формою №20-ОПП «Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність».

До об’єктів оподаткування, пов’язаних з оподаткуванням та про які необхідно повідомляти орган доходів і зборів відноситься майно та дії, у зв’язку з якими у платника податків виникають обов’язки щодо сплати податків та зборів. Рекомендований довідник типів об’єктів оподаткування оприлюднюється на офіційному веб-порталі Міндоходів (www.minrd.gov.ua) та на стендах Центру обслуговування платників податків податкової інспекції.

До типів об’єктів оподаткування відносяться, зокрема: земельна ділянка, сад, пляж, кар’єр магазин, склад, кіоск, лоток, автомобіль тощо.

У разі зміни відомостей про об’єкти оподаткування (найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування), платник податків повинен надати повідомлення за ф. №20-ОПП з оновленою інформацією до податкової інспекції за місцезнаходженням об’єкта оподаткування, щодо якого відбулися зміни.

За неподання у визначений строк повідомлення про об’єкти оподаткування тягне за собою накладення штрафу:

-          на самозайнятих осіб – у розмірі 170 грн.;

-          на юридичних осіб – 510 грн.

У разі неусунення таких порушень штраф зросте до 340 грн. для самозайнятих осіб та до 1020 грн. – для юридичних.

«ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ» ДЛЯ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ

Нещодавно в тестовому режимі запрацював «Електронний кабінет» - новий сервіс для платників податків, який забезпечує платникам доступ до інформації про стан їх розрахунків з бюджетом і, зокрема, до інформації про заборгованість зі сплати податків.

Для користування сервісом «Електронний кабінет платника податків» платник повинен бути «електронним» користувачем, тобто мати цифрові ключі та звітувати в електронний засіб. Такі ключі за документами суб’єкта господарювання (чи то громадянина) безкоштовно надають за адресою податкової інспекції міста за адресою: вул. Жовтнева, б. 43, кім. 205.

Тим, хто виявить бажання звітувати електронною поштою через Інтернет детальну інформацію щодо необхідних документів для отримання безкоштовних ключів, зразків їх заповнення розміщено на офіційному інформаційному ресурсі Акредитованого Центру Сертифікації ключів Інформаційно-довідкового Департаменту Міністерства доходів і зборів (http://www.acskidd.gov.ua).

Електронна звітність – це швидка й корисна справа. Платникам, які звітують в електронний спосіб, завчасно надаються додаткові електронні сервіси Зокрема, їх інформують про наявні розбіжності Єдиного реєстру податкових накладних; про наявність податкового боргу; про результати перевірки податкової звітності та про підстави віднесення до певної категорії ризику.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ НА «ГАРЯЧУ ЛІНІЮ»!

Кременчуцька ОДПІ повідомляє про проведення 20 вересня 2013 року з 15 до 17 години сеансу телефонного зв'язку “гаряча лінія” за участю заступника начальника Кременчуцької ОДПІ Алли Володимирівни Шуби на тему: ««Електронна звітність з РРО обов’язкова. Переваги застосування електронної звітності та безкоштовне отримання в м. Кременчуці ключів електронного цифрового підпису для такого звітування. Функції та діяльність ЦОП. Порядок та терміни видачі довідок та дозвільних документів. Розгляд звернень громадян. Доступ до публічної інформації». Телефонуйте за номером 74-20-92.

ОСНОВИ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

БЕЗКОШТОВНО РОЗ’ЯСНЮЮТЬ ПІДПРИЄМЦЯМ НА СЕМІНАРІ

Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Полтавській області кожного вівторка місяця проводить семінар для новостворених суб’єктів господарювання о 10.00 год. за адресою: вул. Жовтнева, б.43, кім. 304.

Довідки телефоном: 74-20-92.

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

Понеділок, 30 вересня,  останній день сплати:

- авансових внесків з податку на прибуток за вересень;

- ПДВ за серпень;

- акцизного податку за серпень;

- збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за серпень;

- збору за користування радіочастотним ресурсом України за серпень;

- фіксованого сільськогосподарського податку за серпень;

- плати за землю за серпень 2013 року.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада