1 2 3
ПЕРЕВАГИ ОФІЦІЙНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ Друкувати Написати листа
Середа, 11 вересня 2013 07:02

Отримувати доходи – це конституційне право, сплачувати з них податки – це конституційний обов’язок. Чи не так говорить Конституція? І, тіньова економіка або ж тіньова зайнятість населення у ній, як норма точно не прописані. Адже, нелегальне виробництво, надання послуг, торгівля, розкрадання державної власності і фінансів, хабарництво, незаконні кредити, неофіційне використання найманої праці є протизаконною і свідомо прихованою діяльністю.

 

Міністерство доходів і зборів (у нашому регіоні його представляє Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ), як виконавець функцій держави зобов’язане виявляти порушників. Результатом перевірочних заходів як раз і є попередження недобропорядних співвітчизників про необхідність працювати виключно у правовому полі.

Отже, неофіційне працевлаштування… За одним плюсом (більший розмір зарплати за рахунок нездійснення відрахувань), - цілий ряд мінусів. Наприклад, відсутність виплат за листками непрацездатності чи то декретної відпустки.

На відміну від попереднього, - офіційне працевлаштування, зазвичай, супроводжується повним соціальним пакетом. Варто також відзначити, що при такому працевлаштуванні відбуваються всі відрахування до Пенсійного фонду та, передбачені законодавством, сплати до бюджету. Ваш робочий графік визначений якимись рамками, а оклад фіксований. У разі ж неофіційного працевлаштування, вам можуть додати робочих годин і при цьому, не заплатити за них, а, можливо, й зовсім не заплатять за відпрацьований час.

Але поскаржитись нікому й не дуже розумно. Адже, Ви самі погодились на це…

Держава повинна дбати про виконання законодавчих норм. Тому, подобається це комусь чи ні – «державні охоронці» перевіряють роботодавців на дотримання офіційного працевлаштування найманих працівників та на виплату їм заробітної плати розміром не менше законодавчо встановленого мінімального рівня.

З початку 2013 року членами групи по легалізації виплати заробітної плати та зайнятості за участю працівників Кременчуцької ОДПІ: проведено 4 спільних рейди та  перевірено 12 суб’єктів господарювання. За результатами проведених перевірок виявлено 4 неоформлених найманих працівника, з якими вже укладено трудові договори.

Кременчуцька ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області додатково повідомляє, що 19 вересня 2013 року з 15.00 до 16.00 години відбудеться сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» з заступником начальника Кременчуцької ОДПІ Іриною Іванівною  Годиною на тему: “Легалізація заробітної плати та особливості її оподаткування”. З запитаннями чи пропозиціями щодо запропонованого питання звертайтеся телефоном (0536)74-20-92.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

ПОЧИНАЮТЬ ДІЯТИ НОВІ ПРАВИЛА СПЛАТИ ПОДАТКУ НА НЕРУХОМІСТЬ

На початку липня Верховна Рада України ухвалила Закон, з яким погодився і Президент, підписавши зміни до Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI щодо об’єктів житлової нерухомості.

Згідно із нововведеннями, власники об’єктів житлової нерухомості, які підлягають оподаткуванню, сплачуватимуть податок за 2013 рік у наступному – 2014 році. Водночас, до 31 грудня 2013 року, власники нерухомого майна можуть здійснити звірку даних податкової інспекції за оригіналами документів про право власності на об’єкти житлової нерухомості та про житлову площу таких об’єктів власника.

Законом переглянуто і визначено інші розміри житлової нерухомості, на які нараховуватиметься пільга. Так, не сплачуватимуть податок власники квартир, якщо їх загальна житлова площа не перевищує 120 кв. м. Для власників будинків пільгова площа визначена у розмірі 250 кв. м., знову ж таки незалежно від того, якою кількістю будинків володіє особа. Якщо у власника є і квартира, і будинок загальною житловою площею до 370 кв. м., він також  сплачувати податок на нерухомість не буде.

Якщо площа нерухомості перевищуватиме пільгові метри, то платити податок доведеться лише за ті квадратні метри, які перевищують визначений розмір.

Якщо об’єкти оподаткування використовуються власниками для одержання доходів, тобто надаються в оренду, лізинг або використовуються у підприємницькій діяльності, пільга на них не діє.

До відома громадян, які вже сплатили податок у поточному році. Ви можете повернути сплачені кошти або ж за вашою згодою вони зарахуються, як сплати податку у майбутньому  2014 році.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

ПОДАТКОВІ НОВИНИ

1. Для забезпечення своєчасних пенсійних виплат за вересень Міндоходів та Пенсійний фонд України домовилися про подовження виконання останнім функцій з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування.

Всі процедури щодо прийняття та оброблення звіту про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та обліку сплати страхових коштів у картках особових рахунків платників у вересні здійснюватиме Пенсійний фонд. Саме на його адресу потрібно до 20 вересня 2013 року надсилати звіти про суми нарахованого єдиного внеску.

2. З 20 серпня набрав чинності наказ Міндоходів України, яким затверджено нові форми декларації з особливого податку на операції з відчуження цінних паперів та операції з деривативами, уточнюючої декларації з цього податку, а також Порядок заповнення зазначеної звітності (Наказ Міністерства доходів і зборів  України від 19.07.2013року №288).

3. З 7 серпня 2013 року набрало чинності розпорядження Кабміну, яким схвалено Концепцію створення та функціонування автоматизованої системи «Єдине вікно подання електронної звітності». Доручено Міндоходів, Мінфіну та Мін’юсту України та іншим зацікавленим центральним органам виконавчої влади у двомісячний строк розробити і подати план заходів щодо реалізації вищезазначеної Концепції.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

ПОДАТКОВА ІНСПЕКЦІЯ МАЄ ПОТРЕБУ В КАДРАХ

Кременчуцькою об’єднаною державною податковою інспекцією Головного управління Міндоходів у Полтавській області оголошено конкурс на заміщення вакантних посад: начальник управління; заступник начальника управління - начальник відділу; головний державний ревізор-інспектор; старший державний ревізор-інспектор; державний інспектор; старший державний ревізор-інспектор (Комсомольське відділення); головний державний інспектор (Глобинське відділення); головний державний інспектор (за напрямом інформатизації Глобинське відділення); старший державний ревізор - інспектор (Глобинське відділення); державний інспектор (Глобинське відділення); державний інспектор (Кобеляцьке відділення).

Прийом на роботу здійснюється на конкурсній основі шляхом проведення письмового іспиту та співбесіди  з членами конкурсної комісії.

Основні вимоги до участі в конкурсі: громадянство України, вища повна економічна, юридична освіта, технічна освіта за напрямом комп’ютеризації.

Документи для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад приймаються протягом місяця з дня оповіщення з 9.00 до 18.15 год., в п’ятницю до 17.00 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.) відділом персоналу за адресою:  м. Кременчук, вул. Красіна, б.76, кім. 306. Додаткова інформація телефоном (0536)74-20-51.

Відділ персоналу Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

ОПЕРАТИВНО! БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Шановні платники податків!

Знайти відповідь на своє питання Вам допоможе

Інформаційно-довідковий департамент Міндоходів.

Інформаційно-довідковий департамент Міністерства доходів і зборів України за багатоканальним номером 0-800-501-007 (зі стаціонарних телефонів - безкоштовно) надає відповіді на запитання суб’єктам господарювання та громадянам з 8:00 до 20:00 (крім суботи та неділі).

Прийом запитань на е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду здійснюється цілодобово, без вихідних

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

СЕМІНАР ДЛЯ НОВОСТВОРЕНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ПРОВОДЯТЬ У ПОДАТКОВІЙ

Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Полтавській області кожного вівторка місяця проводить семінар для новостворених суб’єктів господарювання о 10.00 год. за адресою: вул. Жовтнева, б.43, кім. 304.

Довідки телефоном: 74-20-92.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

ТРИМАЙ РУКУ НА «ПУЛЬСІ»

З метою забезпечення оперативного реагування на звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників Міністерства доходів і зборів України – функціонує сервіс «Пульс».

Гаряча лінія Міндоходів працює за принципом call-back – працівники сервісу не тільки приймають звернення, але й повідомляють про результати перевірки та вжиті заходи.

Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс»: (044) 284-00-07.

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

СПІЛКУВАННЯ ОНЛАЙН

17 вересня 2013 року на кременчуцькому сайті “Кременчук від А до Я” (http://www.city536.com)

з 15.00 до 17.00 години в режимі он лайн на питання платників податків відповідатиме заступник начальника Кременчуцької ОДПІ Головного управління Міндоходів у Полтавській області Алла Володимирівна Шуба.

Тема Інтернет-конференції:

«Електронізація звітності та реєстраторів розрахункових операцій».

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

П’ятниця, 13 вересня  останній строк подання:

  • заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування з IV кварталу 2013 р. і розрахунку доходу за попередній календарний рік.

П’ятниця, 20 вересня останній день подання:

  • податкової декларації з ПДВ за серпень;
  • декларації акцизного податку за серпень;
  • розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за серпень;
  • податкового розрахунку з плати за користування надрами при видобуванні вуглеводневої сировини за серпень;
  • податкового розрахунку збору за користування радіочастотним ресурсом України за серпень;
  • податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі в серпні;
  • заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування з IV кварталу.

П’ятниця, 20 вересня останній день сплати:

  • авансовий внесок з єдиного податку за вересень платники, які віднесеними до першої та другої груп;
  • та єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування роботодавцями за серпень (крім гірничих підприємств).

Інформаційно-комунікаційний відділ Кременчуцької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада