1 2 3
Надходження ЗА 2012 РІК від Кременчуцької ОДПІ перевищують минулорічний рівень Друкувати Написати листа
Четвер, 17 січня 2013 14:41

За 2012 рік податківці Кременчуцької ОДПІ забезпечили до Державного бюджету 9 858,6 млн. грн., що дозволило забезпечити позитивну динаміку до 2011 року (на 11,6% за темпами та додатковий 1023,0 млн. грн.).

До місцевих бюджетів від платників податків регіону надійшло 1249,4 млн. грн., що дозволило забезпечити позитивну динаміку до фактичного показника 2011 року (на 17,2% за темпами та додаткові 183,0 млн. грн.).

Кількість спрощенців зросла на 1180 осіб

Єдиний податок у І кварталі 2013 року сплачуватимуть 1170 юридичних осіб та 11200 фізичних осіб – підприємців. Порівняно з початком 2012 року кількість спрощенців зросла більш ніж на 1180 осіб. На початок 2012 року „єдинників” нараховувалось 11190 осіб. Це свідчить про впевнений розвиток малого та середнього бізнесу в Україні.

Як і минулого року найпопулярнішою серед спрощенців залишається друга група, на якій  працюватимуть 6256 підприємців. Це майже 56% від загальної кількості „спрощенців” - підприємців.

Першу групу обрали 2293 платника, третю – 2651. У четвертій групі працюватимуть 1169 осіб.

Для зручності ведення бізнесу Законом України “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів” від 20 листопада 2012 року №5503-VI, який нещодавно набрав сили зменшено ставки податку для 5-ї та 6-ї груп з 7% і 10% до 5% та 7% відповідно. Скасовано обмеження щодо кількості найманих працівників, а для платників другої групи звітність подаватиметься лише 1 раз на рік, а не щоквартально.


«автоматом» відшкодовано більше 1,5 мільярда гривень ПДВ

10 суб’єктам господарювання Кременчуцької ОДПІ у 2012 році держава повернула 1576,9 млн. грн. ПДВ в автоматичному режимі.


Легалізація зайнятості поповнила місцеві бюджети

БІЛЬШЕ НІЖ на 68 ТИС. грн.

За підсумками відпрацювання суб’єктів господарювання щодо належного оформлення найманих працівників у 2012 році податківцями Кременчуцької ОДПІ виявлено 827 “неоформленців”. Внаслідок виявлення  - додаткові нарахування до бюджету складають  68,3 тис. грн. З 309 громадянами працедавці оформили трудові відносини, 27 громадян зареєструвалися приватними підприємцями.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

Стартувала кампанія „Декларування-2013”

1 січня 2013 року стартувала кампанія з декларування громадянами майнового стану і доходів, отриманих ними протягом 2012 року.

Тож громадяни, які минулого року отримали спадщину, подарунки, дохід від оренди майна; дохід від операцій з продажу рухомого або нерухомого майна, іноземні доходи та такі, що не оподатковувались при виплаті, зобов’язані до 1 травня подати декларацію про майновий стан і доходи.

Для зручності обслуговування Державна податкова служба впровадила сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який розміщено на офіційному веб-порталі ДПС України (www.sts.gov.ua) у спеціальному банері, за яким платник податків може ознайомитись  з детальним порядком заповнення декларації та її додатків, щоб надіслати її в електронному вигляді.

Для того, щоб надіслати декларацію “електронкою” платникові необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно в Кременчуцькій ОДПІ за адресою: вул. Жовтнева, б. 43, кімната 205 ( тел.: 2-24-17, 2-52-18).

Пам’ятайте, що неподання декларації або подання її з перекрученими даними, із затримкою тягне  відповідальність у вигляді штрафних санкцій!

Управління  оподаткування фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ

ЗВІТУЄМО ТА ПЛАТИМО ЗА ЗЕМЛЮ

Земельні відносини в Україні посідають одне з чільних місць у житті держави та суспільства. Стаття 14 Конституції України проголошує, що земля є основним національним багатством, що знаходиться під особливою охороною держави.

Відповідно до Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI платять за землю власники земельних ділянок  та землекористувачі.

Об’єктом оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

Суб’єкти господарювання юридичні та фізичні особи-підприємці самостійно розраховують суму податку на поточний рік, зазначають її в декларації, яку подають до органу ДПС не пізніше 20 лютого поточного року за місцезнаходженням земельної ділянки з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Сплату провадять щомісяця до 30 числа.

Нарахування податку за землю громадянам здійснюють інспектори державної податкової служби. Розмір податку, який необхідно сплатити, зазначають у платіжному повідомленні-рішенні, яке надсилають громадянину поштовим зв’язком або вручають  особисто. Вказану у повідомленні суму податку громадяни зобов’язані сплатити з 1 липня по 29 серпня поточного року. У разі несвоєчасної сплати податку нараховується пеня.

Кременчуцькою ОДПІ ініційовано розміщення на кременчуцьких сайтах “Кременчук від А до Я” та “Кременчук на долоні” переліку земельних ділянок, за якими рахується заборгованість.

При нарахуванні плати за землю необхідно враховувати те, що з 1 січня 2013 року на підставі Рішення сесії міської ради від 25 грудня 2012 року, діє новий понижуючий коефіцієнт для власників земельних ділянок, а також орендарів, який складає 0,85 ( 0,75 – у 2012 році).

Управління  оподаткування фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ

2013 – РІК ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ СЕРВІСІВ

Крокуючи в ногу із часом, Кременчуцька ОДПІ зазнала докорінних змін. Вже є досвід роботи Центру обслуговування платників податків, який обладнаний сучасною технікою, працює в режимі подовженого робочого часу аби надати можливість платникам податків зручно та швидко виконувати свої зобов’язання перед державою зі сплати податків.

Але ж ніщо так не спрощує роботу, як засоби електронного спілкування. Черги зникли, насамперед, завдяки інтенсивному розвитку електронних сервісів. Це зручно і податківцям і платникам податків. Хіба не є переконливим те, що суб’єкт господарювання чи його бухгалтер при виникненні питання може зайти на сайт ДПС України і знайти відповідь у Єдиній базі податкових знань, перевірити свого контрагента на надійність, переглянути Свідоцтва платника ПДВ та єдиного податку, скористатися послугою податкового аудиту, не накопичувати купи паперу зі стрічок РРО та іншої звітності, надсилаючи їх електронною поштою. Ще й ключі для такого подання видаються безкоштовно.

Ключі електронного цифрового підпису, які видає податкова служба, є універсальними для спілкування з Пенсійним фондом та Державною службою статистики України.

На сьогодні звітність в електронному вигляді до Кременчуцької ОДПІ надають майже 3 тисячі  платників податків, що складає близько 20% їх загальної кількості.

На стадії розробки перебувають ще чимало інновацій, які чекають на презентацію у 2013 році. Наразі ж можна сміливо стверджувати (із вивчення громадської думки в тому числі), що результат впровадження електронних сервісів є позитивним, якість податкового сервісу є вищою, спрощення документообігу та зменшення витрат часу платника податків безперечне.

Управління інформатизації та облік у платників податків кременчуцької ОДПІ

ПОДАТКОВІ НОВИНИ

1. Кременчуцька ОДПІ доводить до відома підприємців - єдинників І та ІІ груп! У зв’язку із зміною з 1 січня 2013 року мінімальної заробітної плати змінились ставки єдиного податку: для І групи – 114,70 гривень, для ІІ групи - 229,40 гривень.

2. З 1 січня 2013 р. змінено розміри сплати переробними підприємствами позитивної різниці між сумою податкових зобов’язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту звітного (податкового) періоду, визначеної у податковій декларації з ПДВ щодо діяльності з постачання продукції. Зокрема, такі підприємства сплачуватимуть до спеціального фонду Державного бюджету України 40%, а на спеціальний рахунок, відкритий ними в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, - 60%.

3. ДПС України запроваджує новий сервіс для платників – надання правової оцінки інвестиційних проектів на наявність податкових ризиків для підприємств з іноземними інвестиціями (через Інтернет).

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

КОРИСНО ЗНАТИ

Законом України “Про Державний бюджет України на 2013 рік” від 6 грудня 2012 року №5515-VI з 1 січня 2013 року мінімальну заробітну плату встановлено у розмірі 1147 гривень. Податкова соціальна пільга у 2013 році становить 573,50 гривень. Граничний розмір доходу для застосування податкової соціальної пільги складає 1610 гривень.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

П’ятниця, 18 січня останній день сплати:

- авансового внеску з податку на прибуток за січень 2013 року;

- авансового внеску підприємцями – платниками єдиного податку, віднесеними до І та ІІ груп за січень 2013 року.

21 січня, понеділок, останній день подання:

-          - декларації акцизного податку за грудень 2012 року;

-          податкової декларації з ПДВ за грудень 2012 року;

-          розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за грудень 2012 року ;

-          податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за грудень 2012 року.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

ЗМІНА БЮДЖЕТНИХ РАХУНКІВ З 21 СІЧНЯ 2013 РОКУ

Кременчуцька ОДПІ доводить до відома платників податків, що з 21 січня 2013 року змінюються рахунки для зарахування надходжень платежів до державного та місцевого бюджетів.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада