1 2 3
Юридичні збори Друкувати Написати листа
Вівторок, 20 листопада 2012 08:26

На днях першим заступником начальника Кременчуцької ОДПІ Іриною Годиною спільно з Кременчуцьким міським Управлінням юстиції проведено зустріч з юристами бюджетних установ міста.

Темою роз’яснювальної роботи було визначено: “Перевірки” і все, що з ними пов’язано.

Йшлося і про оскарження платниками податків рішень контролюючих органів...

Такі заходи, безперечно, сприяють зміцненню законодавчої бази платників податків та упереджують помилки при веденні ними господарської діяльності.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

“ГОСТРІ  КУТИ” ОБРІЗАЛИ ЗА “КРУГЛИМ СТОЛОМ”

На засіданні “круглого столу”, що відбулося наприкінці минулого тижня в податковій інспекції, перший заступник начальника Кременчуцькій ОДПІ Ірина Година повідомила присутнім про те, що ДПС України постійно удосконалює законодавчі передумови для підтримки бізнесу та спрощує систему адміністрування платежів, про роботу великої кількості сервісів для платників податків, про створення Центрів обслуговування платників податків, про скорочення термінів надання адміністративних послуг.

круглий стіл податкова КременчукСуб’єктів господарювання запросили взяти участь у формуванні Програми лібералізації державної податкової політики на 2013 – 2014 роки для того, щоб заздалегідь врахувати всі пропозиції та побажання бізнесових структур під час розробки та впровадження податкових реформ.

Обговорювали й умови ведення бізнесу. Йшлося про платників податків, які роками звітують про відсутність доходу, про спрощену систему оподаткування, зокрема про наявність п’ятої та шостої груп.

На завершення засідання перший заступник начальника Кременчуцької ОДПІ наголосила, що робота податківців – це не лише фінансовий контроль, а й прагнення  допомогти платникам податків у виконанні їх обов’язку перед державою зі сплати податків без податкових правопорушень.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

ЗАЛИШТЕ КОНВЕРТИ ДЛЯ ЛИСТУВАННЯ

Виплата заробітної плати “у конверті” – це грубе порушення трудового та податкового законодавства, за яке статтями 172-175 Кримінального кодексу України передбачена відповідальність.

З початку року до прокуратури міста працівниками Кременчуцької ОДПІ передано матеріали по 41 суб’єкту господарювання, які порушили законодавство про працю.

Доля тіньової економіки спонукає податківців до активних дій. На підприємствах, які воліють існувати поза законом, задіяно багато громадян, котрі, працюючи на хитрого пана, нехтують своїми трудовими правами і соціальними гарантіями.

Наймані працівники, які отримують заробітну плату “в конвертах”, здебільшого пояснюють свою бездіяльність тим, що не бачать виходу із ситуації, що склалася. Їх задовольняє те, що принаймні мають “живу копійку” в руках сьогодні.

Але ж завтра не за такими високими горами, як здається. Рік – другий, десяток – два сплинуть дуже швидко. З чим залишиться людина далі? Кинута на призволяще де вона шукатиме поради чи порятунку?

Враховуючи надані державою повноваження, працівниками податкової інспекції м. Кременчука з початку 2012 року здійснено 101 рейд по виявленню суб’єктів господарювання, які використовують працю найманих працівників без належного їх оформлення, та які не перераховують до бюджету належні суми податку з доходів фізичних осіб. За результатами проведених обстежень місць здійснення діяльності зазначених суб’єктів виявлено 655 неоформлених найманих працівників, донарахування складають 47,7 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб.

Щодо заборгованості... Станом на 1 листопада 2012 року заборгованість по виплаті заробітної плати по економічно–активних підприємствах м. Кременчука становить 151,3 тисяч гривень, по економічно–активних підприємствах Кременчуцького району заборгованість відсутня.

Відділ адміністрування податків на доходи фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ

АФЕРИ ЗА ДЕРЖАВНІ КОШТИ

З метою протидії правопорушенням при закупівлі товарів, робіт, послуг за державні кошти 1 червня 2010 року Верховною Радою України ухвалено Закон України "Про здійснення державних закупівель", відповідно до якого Державна податкова служба діє за розробленим алгоритмом попередження розкрадання державних коштів та ліквідації тіньових фінансових потоків у сфері державних закупівель.

Співробітники  податкової  міліції м. Кременчука в ході відпрацювання суб’єктів господарювання,  які здійснюють  закупівлю товарів, робіт, послуг за державні кошти виявили значні втрати бюджетних коштів внаслідок зловживань у сфері державних закупівель.

За викритими фактами маніпуляцій порушено 6 кримінальних справ. Під кримінальним провадженням перебуває понад 4 млн. грн.

Сфера державних закупівель є найбільш криміногенною і такою, що потребує особливої уваги з боку правоохоронних та контролюючих структур. Практика нашої роботи показує, що основні злочини ґрунтуються на подрібненні предмету закупівлі, заниженні його вартості, закупівлі товарів без застосування відповідних процедур та допущенні до оцінки пропозицій учасників, які не відповідають кваліфікаційним критеріям.

Робота по виявленню правопорушників триває...

Штаб ВПМ Кременчуцької ОДПІ

 

ОФОРМЛЕННЯ ПОДАТКОВОЇ НАКЛАДНОЇ БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ В ЄДИНОМУ РЕЄСТРІ: ЯК ВИПРАВИТИ

Податкові накладні, які підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі й не пройшли такої реєстрації, не дають права їх одержувачу на податковий кредит з податку на додану вартість.

У разі, якщо виникла ситуація такої нереєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних покупець (разом з декларацією того звітного періоду, де заявлено відповідний податковий кредит) може подати заяву зі скаргою на постачальника (Додаток Д8). Це надасть можливість зберегти покупцю товарів/послуг податковий кредит з ПДВ (п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI).

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

“АСИСТЕНТ” ПИЛЬНУВАТИМЕ ЗВІТНІСТЬ

ДПС України запускає новий он лайн-сервіс “Податковий асистент” для підприємців, які надсилають звітність до органів ДПС в електронному вигляді.

Платників повідомлятимуть про податкові ризики, виявлені під час моніторингу їх господарської діяльності. Листування буде індивідуальним і конфіденційним. При цьому підприємцям пропонуватимуть самостійно усунути недоліки до офіційного подання звітності.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

СПІЛКУВАННЯ ОНЛАЙН

26 листопада 2012 року на кременчуцькому сайті “Кременчук від А до Я” www city536 com з 15.00 до 17.00 години в режимі он лайн на питання платників податків відповідатиме перший заступник начальника Кременчуцької ОДПІ Ірина Іванівна Година.

Тема Інтернет-конференції: “Застосування положень Податкового кодексу в адмініструванні податків. Нові можливості спрощеної системи оподаткування (5, 6 групи). Детінізація доходів та упередження фактів виплати заробітної плати “в конвертах”. Заходи протидії мінімізації доходів та тіньовому бізнесу. Доступ до публічної інформації. Упередження негативних проявів корупції в органах Державної податкової служби”.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

СЕМІНАР ДЛЯ НОВОСТВОРЕНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція спільно з Асоціацією сприяння міжнародного бізнесу та розвитку кожного І та ІІІ вівторка місяця проводить семінар для новостворених суб’єктів господарювання о 9.00 за адресою: м. Кременчук, вул. Жадова, б. 12. Тема семінару: “Основи податкового законодавства”.  Довідки телефоном 1507.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

БОРЖНИКІВ ПЛАТИ ЗА ЗЕМЛЮ ЧЕКАЄ  ШТРАФ ТА  ПЕНЯ

Шановні громадяни – власники земельних ділянок!

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що 29 серпня 2012 року закінчився термін сплати земельного податку громадянами. Прохання до боржників терміново сплатити заборгованість!

Адже, затримка сплати податку тягне за собою відповідальність. Крім того, за кожен день прострочки нараховується пеня!

За довідками телефонуйте на номер 21196.

Управління оподаткування фізичних осіб Кременчуцької ОДПІ

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР:

30 листопада, останній день сплати:

- ПДВ за жовтень;

-                        акцизного податку за жовтень;

-                        збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за жовтень;

-                        збору за користування радіочастотним ресурсом України за жовтень;

-                        фіксованого сільськогосподарського податку за жовтень 2012 року.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада