1 2 3
“САЙТ ДПС УКРАЇНИ-ДЖЕРЕЛО НОВИН ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА Друкувати Написати листа
П'ятниця, 31 серпня 2012 07:26

Найважливішим фактором формування іміджу податкової служби є швидкий доступ до необхідної платнику інформації. На сьогодні таким засобом є Інтернет, - веб-сторінка ДПС України.

Де як не на ній за короткий час відвідувач може знайти необхідну або корисну для себе інформацію?! Веб-сторінка сайту ДПС України – джерело змін та новин податкового законодавства, головний інформатор діяльності органів державної податкової служби.

Структуру сайта поділено на підрозділи: для фізичних осіб, юридичних осіб, підприємців.

Для зручності відвідувачів сайта створено спеціальні розділи. Наприклад, розділ  “Реєстр платників ПДВ” допоможе діловим партнерам з’ясувати дійсність Свідоцтва платника ПДВ, перевірити надійність контрагента можна за допомогою розділу “Дізнайся більше про свого бізнес-партнера”. У пошуку відповідей на незрозумілі платнику питання – у нагоді стане рубрика сайту “Єдина база податкових знань”. Тут ви також знайдете і про Акредитований центр сертифікації ключів ДПС України, про сервіс “Пульс податкової”.

Шановні платники податків! Ви маєте можливість висловити своє ставлення щодо різних “податкових” проблем за допомогою системи “Форум” сайту ДПС України.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

НАДАНО 2,6 МЛН. ВІДПОВІДЕЙ НА ПИТАННЯ

З березня 2008 року працює служба Інформаційно-довідкового Департаменту ДПС України, яка за багатоканальним телефонним номером 0-800-501-007 з 8 до 20 години щодня (крім вихідних) надає інформаційно-довідкові послуги. З початку діяльності довідкової служби майже 2,6 млн. відповідей отримали платники податків з податкового та валютного законодавства; з питань проведення розрахункових та касових операцій; з реєстрації та обліку платників податків; патентування; ліцензування тощо.

Крім того, запитувач може скористатися і електронною поштою, надіславши листа на адресу Інформаційно – довідкового Департаменту ДПС України: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (цілодобово, без вихідних).

Тож, не витрачайте час на особисте відвідування податкових інспекцій. Отримуйте кваліфіковані інформаційно-довідкові послуги у режимі он-лайн у зручний для вас час!

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

РЕЄСТРАЦІЙНИЙ НОМЕР ЦЕ ТОЙ САМИЙ ІДЕНТИФІКАЦІЙНИЙ НОМЕР

Кременчуцькою ОДПІ в середньому щоденно надається близько 29 карток з реєстраційними номерами. З початку року такі номери отримали 4786 громадян

З метою покращення обслуговування платників податків в ряді міст України створено Центри обслуговування платників податків (далі – Центр), один з яких розташовано в Кременчуцькій ОДПІ за адресою: вул. Красіна, б.76. Призначенням Центру є надання адміністративних послуг - видача  довідок, свідоцтв, карток з реєстраційними номерами.

Ще півроку тому, громадяни чекали свої картки з реєстраційними номерами протягом 10 днів. Сьогодні ж, у Центрі, їх нададуть вам протягом 5 робочих днів.

Картки з реєстраційними номерами надаються:

-    батькам на неповнолітніх дітей;

-    у зв’язку зі змінами реєстраційних даних;

-     у зв’язку із втратою картки з реєстраційним номером.

Громадянам України для отримання картки з реєстраційним номером необхідно звернутися до податкової інспекції за місцем прописки (у м. Кременчук: вул. Красіна, б.76, Центр обслуговування платників податків, секція №4) та подати облікову картку за формою № 1ДР, яка є водночас заявою для реєстрації, пред'явити документ, що посвідчує особу, дату та місце її народження, місце проживання та громадянство.

Для отримання картки з реєстраційним номером іноземним громадянам слід звертатися до відділу реєстрації та обліку платників податків ДПС у Полтавській області за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, б.4 у вівторок та четвер з 10-00 до 12-00 та з 15-00 до 17-00. При собі необхідно мати: паспортний документ, міграційну карту та, засвідчений у встановленому законодавством порядку і перекладений українською мовою, паспортний документ.

 

Відділ реєстрації та обліку платників податків Кременчуцької ОДПІ

 

ЗБИТКИ, ЗАВДАНІ ДЕРЖАВІ ПОДАТКОВИМИ ЗЛОЧИНАМИ, МАЮТЬ БУТИ ВІДШКОДОВАНІ

В червні поточного року Крюківським районним судом м. Кременчука розглянуто справу по обвинуваченню директора одного з підприємств міста, у вчиненні злочинів передбачених ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України (ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах) та ч.1 ст.366 Кримінального кодексу України (службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей).

Судом призначено остаточне покарання винної особи у вигляді штрафу, розміром в 340тис. грн. на користь держави з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків, строком на 3 роки з конфіскацією належного йому майна.

Штаб ВПМ Кременчуцької ОДПІ

ДПС УКРАЇНИ ЗАТВЕРДИЛА 33 УЗАГАЛЬНЮЮЧІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Податкова зацікавлена у спрощенні ведення бізнесу українськими підприємцями, тому темами узагальнюючих консультацій, стали 100 найактуальніших питань, які цікавлять бізнес. Це, зокрема, питання щодо адміністрування податку на прибуток підприємств, ПДВ, податку на доходи фізичних осіб, спрощеної системи оподаткування, організації та проведення перевірок платників податків, застосування штрафних санкцій за порушення норм Податкового кодексу України тощо.

Консультації усувають низку складних моментів для широкого кола платників податків при застосування ними норм податкового права.

Наразі роз’ясненню потребувало питання використання банківської виписки з особового рахунку клієнта як документу, що підтверджує суму витрат на оплату банківських послуг з розрахунково-касового обслуговування?

Відповідь надає Узагальнююча податкова консультація від 5 липня 2012 року №583, згідно якої виписка з особового рахунку клієнта банку може слугувати як документ, що підтверджує суму витрат на оплату банківських послуг з розрахунково-касового обслуговування, за умови зазначення в ній інформації про надання банком послуг, сум операцій та заповнення обов’язкових реквізитів.

Аналогічна позиція з цього питання викладена у листі НБУ від 11 квітня 2012 року №12-109/658-3917.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

ПОДАТКОВА ЧЕКАЄ НА ПРОПОЗИЦІЇ

Кременчуцька ОДПІ пропонує платникам податків долучитися до перетворення ДПС з фіскального органу на сервісну службу. Залишити свої пропозиції та побажання щодо удосконалення податкового законодавства та поліпшення роботи органів ДПС можна за адресою Кременчуцької ОДПІ: вул.Красіна, б.76, де у секції №3 розташована поштова скринька для листів.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

ЕФЕКТ ЗВОРОТНОГО ЗВ’ЯЗКУ

Кременчуцька ОДПІ нагадує платникам податків, що з початку 2012 року в ДПС України за телефоном (044) 284-00-07 функціонує “Пульс податкової” – унікальний сервіс, що приймає звернення громадян з проблемних питань роботи відомства. Звіти щодо дзвінків на “гарячу лінію” щодня надаються голові ДПС України Олександру Клименку, вирішення заявлених проблем перебуває під його особистим контролем.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

УВАГА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Кременчуцька ОДПІ повідомляє про проведення 20 серпня 2012 року з 15.00 до 16.00 години сеансу телефонного зв'язку “гаряча лінія” за участю заступника начальника Кременчуцької ОДПІ Жанни Борисівни Кузнецової на тему: “Робота секторів з надання безкоштовних електронних ключів платникам податків. Новий сервіс податківців – “Пульс податкової”. Право громадян на звернення та доступ до публічної інформації. Вступ України до Євросоюзу – позитивні наслідки”. Телефонуйте за номером 2-45-20.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

ПОДАТКОВІ НОВИНИ

31 липня Президент України Віктор Янукович підписав Закон України  «Про внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування суб’єктів індустрії програмної продукції» від 5 липня 2012 року №5091-VI.

Вказаним документом тимчасово з 1 січня 2013 року до 1 січня 2023 року, передбачено звільнити від оподаткування податком на додану вартість операції з постачання програмної продукції.

До програмної продукції віднесені: результат комп’ютерного програмування у вигляді операційної системи, системної, прикладної, розважальної та/або навчальної комп’ютерної програми (їх компонентів), а також у вигляді Інтернет-сайтів та/або онлайн-сервісів; криптографічні засоби захисту інформації.

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ НОВОСТВОРЕНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція спільно з Асоціацією сприяння міжнародного бізнесу та розвитку кожного І та ІІІ вівторка місяця (у серпні – це 7 та 21 число) проводить семінари для новостворених суб’єктів господарювання за адресою: м. Кременчук, вул. Жадова, б. 12. Тема семінару: “Основи податкового законодавства”. Довідки телефоном 1507.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 

 

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР:

Вівторок, 14 серпня, останній день сплати:

-          авансових платежів податку на доходи фізичних осіб  підприємцями

від впровадження господарської діяльності, крім тих, які обрали спрощену систему оподаткування

Середа, 15 серпня, останній день подання:

- звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за липень 2012 року

 

Середа, 15 серпня, останній день сплати:

- збору за провадження певних видів підприємницької діяльності за вересень

 

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада