Гарячі новини від Податкової Друкувати Написати листа
Понеділок, 09 липня 2012 09:48

ПОДАТКОВА ЗАПРОШУЄ НА БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР!

12 липня 2012 року об 11 годині в приміщенні Кременчуцької ОДПІ за адресою: вул. Красіна, б.76 (актова зала) відбудеться семінар, темою якого визначено: «Комплексні зміни у Податковому кодексі України з ПДВ, податку на прибуток, податку на доходи фізичних осіб, внесені Законом України №4834 від 24 травня 2012 року. та їх практичне застосування».

Довідки телефоном 1507.Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ “ПУЛЬС ПОДАТКОВОЇ” ПРАЦЮЄ ШВИДКО І ЕФЕКТИВНО

Пульс податкової  - це гаряча телефонна лінія (044) 284-00-07. За вказаним номером податківці не тільки приймають звернення, але й повідомляють платникам про результати перевірки та вжиті заходи. Такий телефонний сервіс покликаний остаточно подолати корупцію в лавах податкового відомства

БЕЗКОШТОВНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ НОВОСТВОРЕНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція спільно з Асоціацією сприяння міжнародного бізнесу та розвитку кожного І та ІІІ вівторка місяця (у липні – 3 та 17 числа) проводить семінари для новостворених суб’єктів господарювання за адресою: м. Кременчук, вул. Жадова, б. 12.

Тема семінару: “Основи податкового законодавства”.

Довідки телефоном 1507.

УВАГА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Кременчуцька ОДПІ повідомляє про проведення 13 липня 2012 року з 15.00 до 16.00 години сеансу телефонного зв'язку “гаряча лінія” за участю першого заступника начальника Кременчуцької ОДПІ Ірини Іванівни Години на тему: “Узагальнюючі податкові консультації. Подання звітності в електронному вигляді. Отримання безкоштовних посилених сертифікатів відкритих ключів. Заходи щодо протидії корупції в органах ДПС, антикорупційний проект “Пульс податкової” . Телефонуйте за номером 2-45-20.

Відділ взаємодії ізЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР:

П’ятниця, 20 липня, останній день сплати:

-          авансового внеску єдиного податку підприємцями І та ІІ груп за липень 2012 року.

П’ятниця, 20 липня, останній строк подання:

-          декларації акцизного податку за червень;

-          податкової декларації з ПДВ за червень;

-          розрахунку суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства за червень;

-          податкової декларації з плати за землю за червень;

-          податкової декларації зі збору за користування радіочастотним ресурсом України за червень.