Новий податковий звіт про використання коштів неприбуткових установ та організацій Друкувати Написати листа
Четвер, 09 червня 2011 14:58

Наказом №56 з метою реалізації положень ст. 157 затверджено нову форму та порядок складання Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій.Форма Податкового звіту передбачає відповідні рядки для кожної групи неприбуткових установ та організацій в розрізі звільнених від оподаткування податком на прибуток доходів.

Податковий звіт складається з двох частин. У частині I відображаються всі доходи неприбуткової організації, що звільняються від оподаткування податком на прибуток, у тому числі вартість майна, що надійшла безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги чи добровільних пожертв. При цьому для кожної ознаки неприбуткової організації у Податковому звіті передбачено окремі рядки. У частині 1 Податкового звіту відображаються також і профінансовані видатки бюджетної установи або організації для виконання статутних завдань.

У частині II  наводиться розрахунок суми доходів, що отримано такими організаціями з інших джерел та підлягають оподаткуванню за загальними правилами. Податок на прибуток таких організацій нараховується та сплачується у звітному періоді отримання таких доходів.

Нова форма Податкового звіту застосовується починаючи з 01.04.2011р., тобто за підсумками II кварталу 2011р.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ

+17 #1 Agi Понеділок, 04 липня 2011
Блін. А самий бланк нового звіту де можна скачати?
Цитувати