Податок на прибуток. Нове в законодавстві Друкувати Написати листа
П'ятниця, 22 квітня 2011 16:04

З 1 квітня і до кінця 2011 року ставку податку на прибуток установлено на рівні 23%. Надалі з урахуванням норм п.10 підрозділу 4 розділу XX Податкового кодексу України передбачено поступове зниження ставки податку на прибуток таким чином:

З 01.01.2012р. по 31.12.2012р. – 21%

З 01.01.2013р. по 31.12.2013р. – 19%

І тільки з 01.01.2014р. діятиме передбачена п. 151.1  Податкового кодексу України ставка в розмірі 16%. Разом з тим хочемо нагадати, що за підсумками I кварталу 2011 року прибуток оподатковується за старою ставкою 25%, зафіксованою в Законі про прибуток.

Окрему увагу варто звернути на те, що для розвитку бізнесу в п. 154.6   Податкового кодексу України передбачено застосування нульової ставки податку на прибуток на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016р.для

-          новостворених підприємств ( після 1 квітня 2011р.);

-          діючих підприємств (у яких протягом трьох послідовних попередніх років щорічний обсяг доходів не перевищував 3 млн. грн.і середньо облікова чисельність протягом цього самого періоду не перевищувала 20 чоловік);

-          колишніх одинаків, які такими були до набрання чинності ПКУ ( з обсягом виручки за останній  календарний рік до 1 млн. грн і середньо обліковою чисельністю  до 50 чоловік).

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ