ГОСТРІ КУТИ „КОНВЕРТА” Друкувати Написати листа
Четвер, 14 квітня 2011 15:27

Актуальним питанням сьогодення є легалізація заробітної плати. Працедавець який ухиляється від сплати податків, безпосередньо обкрадає бюджет держави, позбавляючи людей похилого віку пенсій, хворих – лікарняних, а безробітніх – грошової допомоги.

Офіційна заробітна плата є гарантією отримання соціальних виплат, а в майбутньому гідної пенсій. Втрати бюджету від прихованої „ в конвертах” заробітної плати великі. Однак це лише вершина айсберга неоподатковуваних зарплат. Змусити роботодавців чесно платити найманим працівникам зароблені гривні лише самі працівника. Цей метод на сьогодні є найдієвішим у боротьбі із зарплатами в конвертах. Перш за все самі громадяни повинні бути зацікавлені в тім, щоб працювати офіційно. В кінцевому результаті від приховування зарплати страждають саме вони. У неоформленої людини немає ніяких прав, гарантій, соціального захисту. Якщо людина, яка працює неофіційно, при виконанні своїх обов’язків отримає травму розраховувати на лікарняний їй нічого.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ