Податковій - декларація, державі - податок Друкувати Написати листа
Четвер, 07 квітня 2011 07:08

Щороку в Україні проходить кампанія декларування доходів громадян. Її особливість полягає в тому, що податкові органи сприяють поглибленню партнерських відносин з платниками податків і створюють усі умови для подання декларацій.
Зокрема, в державній податковій інспекції організовано чергування податківців, аби уникнути черг, здати декларацію можна у вихідні дні та ввечері.

Сьогодні платники податків отримують безліч різноманітної інформації про те , хто і як має декларувати свої доходи, одержані у 2010 році. Фахівці податкової проводять зустрічі з трудовими колективами, молоддю, проводяться засідання „круглих столів”, семінари, телефонні „гарячі лінії”, відкриті консультаційні пункти.
Один із таких консультаційних пунктів відкритий на базі Глобинської міської ради.

Нинішній етап декларування вимагає від податківців застосовувати нетрадиційні методи роботи. Тож, для більш ефективного залучення до декларування громадян, фахівці податкової інспекції використовують наочну агітацію в магазинах, на зупинка автотранспорту, ринку. У магазині „Спокуса”, що знаходиться в центрі м. Глобине було перекодовано реєстратор розрахункових операцій – до чеків включено нагадування щодо декларування. Також загальну інформацію про декларування розміщено на веб-сайті Глобинської міської ради.

Станом на 31.03.2011 року громадянами подано 1053 декларацій, задекларовано до сплати 227,3 тис.грн.
Враховуючи досвід попередніх деклараційних компаній, податкова інспекція проводить цілеспрямовану роботу з підвищення якості обслуговування платників податків та забезпечення добровільної сплати податків. В усякому разі, в місті створено всі необхідні умови, щоб громадяни змогли безперешкодно виконати свій громадянський обов’язок перед державою.

Глобинське відділення
Кременчуцької ОДПІ.