1 2 3
Легалізація заробітної плати Друкувати Написати листа
Понеділок, 17 січня 2011 15:32

Одним із завдань, які на сьогодні поставлено перед органами державної податкової служби України, є легалізація заробітної плати. 
Заробітна плата, яка виплачується у “конвертах”- це тимчасове благо. Про те, що буде в майбутньому ніхто не думає, ні працедавці, ні наймані працівники.  
Працедавець який ухиляється від сплати податків, безсоромно обкрадає бюджет держави, позбавляючи людей похилого віку пенсій, хворих – лікарняних, а безробітніх – грошової допомоги.

 

Офіційна заробітна плата є гарантією отримання соціальних виплат, а в майбутньому гідної пенсії. Втрати бюджету від прихованої “ в конвертах” заробітної плати великі.

Однак це лише вершина айсберга неоподатковуваних зарплат. Змусити роботодавців чесно платити найманим працівникам зароблені гривні зможуть лише самі працівники. Цей метод на сьогодні є найдієвішим у боротьбі із зарплатами в конвертах. Перш за все самі громадяни повинні бути зацікавлені в тім щоб працювати офіційно. В кінцевому результаті від приховування зарплати страждають саме вони. У неоформленого праціваника немає ніяких прав, гарантій, соціального захисту. Якщо людина, яка працює неофіційно, при виконанні своїх обов’язків отримає травму розраховувати на лікарняний їй нічого.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада