З 1 січня розпочинається декларування доходів за 2010 рік Друкувати Написати листа
Понеділок, 17 січня 2011 15:09

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ нагадує, що відповідно до статті 164 розділу IV ”Податок на доходи фізичних осіб” Податкового кодексу України від 02.12.2010 року № 2755-VI з 1 січня 2011 року розпочинається період подання громадянами до податкових органів декларацій про доходи, одержані протягом 2010 року.
Річна податкова декларація про майновий стан та доходи подається до Державної податкової інспекції за місцем проживання громадянина до 1 травня 2011 року. Декларацію можна також надіслати на адресу податкового органу поштою з повідомленням про вручення не пізніше ніж за 10 днів до закінчення граничного терміну подання.
Обов’язкове подання декларації для громадян, які отримували протягом 2010 року такі доходи: - від нерезидентів (іноземні доходи);
- від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав та інше);
- від надання майна в оренду фізичними особами;
- від отримання спадщини;
- подарунки;
- у вигляді виграшу у гральних закладах;
- від фізичних осіб, які не є суб’єктами підприємницької діяльності;
- від продажу рухомого та нерухомого майна;
- інші доходи, з яких протягом 2010 року податок не утримувався.
Платник податку, який має право на податковий кредит за підсумками 2010 року, може подати декларацію протягом 2011 року.
Якщо у Вас виникли питання, Вам завжди раді допомогти за адресою: м.Глобине, вул. 1 Травня, 11, кімн.10 або за телефоном 24-9-31.

Глобинське відділення Кременчуцької ОДПІ