1 2 3
ПРО ПЕРЕДАЧУ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПО ФОРМУВАННЮ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ Друкувати Написати листа
П'ятниця, 17 грудня 2010 14:57

Глобинське відділення КОДПІ надає для безкоштовного розповсюдження серед платників податків програмне забезпечення ”Системи формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв’язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді”.
Програмне забезпечення для безкоштовного розповсюдження серед платників податків надається в архівному вигляді, до складу якого входить: opzpatch -1.29.2 - оновлення до програмного забезпечення.
Доповнення до програмного забезпечення розміщено на сайті ДПА України у розділі ”Платникам податків про електронну звітність” та на сайті ДПА в області.

Метою створення даного програмного продукту було надання можливості швидкого формування податкової звітності в електронному вигляді, з дотриманням правил структурного контролю та проведенням камеральної перевірки.Запровадження централізованої системи подання електронних звітів скоротить час обробки даних електронних звітів, оптимізує роботу державних податкових інспекцій, дозволить зекономити державні кошти.

Така система передачі електронних звітів значно прискорює отримання платником податків квитанції про підтвердження дати та часу подання звіту (максимум впродовж 30-ти хвилин з моменту отримання звіту ЦОЕЗ або оператором), надає йому можливість оперативно отримати інформацію про стадію проходження електронного звіту та гарантує, що звіт буде своєчасно доставлений в інспекцію, де платник податків зареєстрований. Крім того, оператор забезпечує цілодобове та без вихідних отримання звітів, що є додатковою зручністю для платників податків.

Глобинське відділення КОДПІ

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада