1 2 3
Інформація Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

04 квітня 2014 р.

 

Інформація Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  експертної  грошової оцінки земельної ділянки площею 146 кв.м., розташованої за адресою: м.Глобине, вул.Леніна, 232/1, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна – магазин, що належить на праві власності гр.Коваленко Н.В.

 

Відповідно до Законів України „Про оцінку земель”, „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” та Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки майна та експертної грошової оцінки земельних ділянок комунальної власності територіальної громади м.Глобине затвердженого рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради від 25.09.2012р. №267, 04 квітня 2014 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 146 кв.м., розташованої за адресою: м.Глобине, вул.Леніна, 232/1, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна –магазин, що належить на праві власності гр.Коваленко Н.В.

Рішенням конкурсної комісії (протокол засідання комісії від 04 квітня 2014 року №3) переможцем конкурсу для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 146 кв.м., розташованої за адресою: м.Глобине, вул.Леніна, 232/1, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна – магазин, що належить на праві власності гр.Коваленко Н.В. визначено - ТОВ «Алькорцентр».

 

 

Міська рада

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада