Інформація про результати конкурсу з відбору виконавця послуг з проведення земельних торгів

Глобинської міської ради Полтавської області про результати конкурсу

з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

з продажу права оренди на земельну ділянку

Рішенням конкурсної комісії Глобинської міської ради щодо здійснення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та виконання земельних торгів на конкурентних засадах № 4 від 01 квітня 2013 року переможцем конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площа – 3350 м2, місце розташування: вул.К.Маркса, 201-Д, м.Глобине, Глобинський район, Полтавська область визначено – Приватне Підприємство «Регіональний інвестиційний центр аукціонів»,  адреса: вул.Фрунзе, 2, офіс 405, м.Полтава, 36014, ліцензія АГ №505805 від 28.12.2010р. вид господарської діяльності - проведення земельних торгів.

Заступник Глобинського міського голови

з питань діяльності виконавчого органу ради

Голова конкурсної комісії                                                     В.Г.Перевьорткін