Затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2013 р

ГЛОБИНСЬКА МІСЬКА РАДА

Двадцять шоста сесія шостого скликання

15 березня 2013 року № 76

Про затвердження переліку об’єктів, які перебувають

у комунальній власності територіальної громади м.Глобине

і підлягають приватизації у 2013 році

Заслухавши інформацію заступника міського голови з питань діяльності виконавчого органу ради Перевьорткіна В.Г., керуючись статтею 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію), п.30 частини 1 статті 26 „Про місцеве самоврядування в Україні”,  Глобинська міська   рада                            в и р і ш и л а :

1. Затвердити перелік об’єктів, які перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Глобине і підлягають приватизації у 2013 році згідно з додатком.

1. Виконавчому комітету Глобинської міської ради забезпечити оприлюднення даного рішення.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування бюджету і фінансів (Гудим Г.П.).

Секретар міської ради – в.о. міського голови                                 Г.В.Токаренко

Затверджено

рішенням 26 сесії Глобинської

міської ради 6 скликання від