1 2 3
Інформація про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

Інформація

Глобинської міської ради Полтавської області про проведення конкурсу

з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів

з продажу права оренди на земельну ділянку

 

 

1. Мета проведення робіт: проведення земельних торгів.

 

2. Дані про земельні ділянки: Земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, площа – 3350 м2, місце розташування: вул.К.Маркса, 201-Д, м.Глобине, Глобинський район, Полтавська область.

 

3. Умови конкурсу: Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання земельних торгів” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

 

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

 

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт.

 

Прийняття заяв припиняється за п’ять днів до дати проведення конкурсу.

 

Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

 

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів умовам конкурсу або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

 

4. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

 

- заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання земельних торгів за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967 (далі – Порядок);

 

- згода на обробку персональних даних (для претендента- фізичної особи – підприємця за формою згідно з додатком 2 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012 р. за № 1655/21967;

 

- копії установчого документу претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ;

 

- копія ліцензії;

 

- копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (за наявності);

 

- інформація про продані лоти: кількість, стартова ціна, ціна їх продажу порівняно зі стартовою ціною.

 

5. Строк подання конкурсної документації: до 26 березня 2013 року (включно).

 

6. Поштова адреса, за якою подаються документи: 39000, Полтавська обл., Глобинський район, м.Глобине, вул.Леніна, 285.

 

7. Інформація про проведення конкурсу: конкурс відбудеться 01 квітня 2013 р. о 14.00 год. в приміщенні Глобинської міської ради за адресою: Полтавська обл., Глобинський район, м.Глобине, вул.Леніна, 285.

 

8. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони: Полтавська обл., Глобинський район, м.Глобине, вул.Леніна, 285, секретар комісії Голяковська Н.В.

телефон для довідок: (05365) 2-4-6-37.

 

 

 

 

Заступник Глобинського міського голови

з питань діяльності виконавчого органу ради

Голова конкурсної комісії                                                     В.Г.Перевьорткін

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада