Інформація Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з оренди легкового автомобіля

15.02.2013р.

Конкурсна комісія Глобинської міської ради оголошує конкурс з оренди легкового автомобіля для потреб міської ради.

Відповідно до рішення 25 сесії Глобинської міської ради 6 скликання від 12.02.2013р. №12 «Про оренду легкового автомобіля» для орендованого автомобіля встановлені наступні умови:

-   автомобіль повинен бути не раніше 2008 року випуску;

-   автомобіль повинен бути в технічно справному стані;

-   вартість автомобіля не повинна перевищувати 60 000 грн. (підтверджується висновком експерта щодо вартості автомобіля, копією довідки-рахунку, при умові що вказаним документам не більше року).

Учасникам конкурсу необхідно подати до виконкому Глобинської міської ради пропозицію яка повинна містити:

- заява на участь у конкурсі (довільна форма);

- згоду на обробку персональних даних (довільна форма);

- копія паспорта та ідентифікаційного коду (для фізичної особи), копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичної особи);

- копія доручення на право розпорядження транспортним засобом (якщо не власник);

- копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;

- висновок експерта щодо вартості автомобіля (копія) або довідка-рахунок (копія), при умові що вказаним документам не більше року;

Пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і повинна містити очікуваний розмір орендної плати за автомобіль (довільна форма). На конверті необхідно зробити помітку : «На конкурс з оренди легкового автомобіля».

Пропозицію слід подавати до виконкому Глобинської міської ради за адресою: 39000 м.Глобине, вул. Леніна, 285 спеціалісту з правових питань виконкому Глобинської міської ради ( в робочий час).

Обов’язковою умовою являється надання автомобіля для огляду з метою визначення технічного стану 15.03.2013р. о 13.00 годині.

Кінцевий термін подачі пропозицій: 15 березня 2013 р. 12.00 годин.

Конкурс буде проведено 15 березня 2013 року, о 13.00 годині, у приміщенні виконкому міської ради за адресою: м.Глобине, вул. Леніна, 285. Телефон для довідок (05365) 24 7 30.