Інформація про результати конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності

11  червня  2012 р.

Інформація Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  експертної  грошової оцінки земельної ділянки площею 28961 кв. м., розташованої в м. Глобине по вул. Заводська, 2 на якій знаходиться об’єкти нерухомого майна ТОВ «Калина Ойл».

Відповідно до Закону України „Про оцінку земель” та Закону України „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні”, «Положеня про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності» затвердженне наказом Фонду державного майна України від 29.08.2011  N 1270 ; рішення 17 сесії Глобинської міської ради від 28 квітня 2012р. № 486 «Про включення в план приватизації на 2012 рік по Глобинській міській раді земельної ділянки площею 28961кв.м., розташованої в м. Глобине вул. Заводська, 2», розпорядження Глобинського міського голови від 28 квітня 2012 року №49/02-04-ОД  «Про створення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності», 11 червня 2012 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення  експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 28961 кв. м., розташованої в м. Глобине по вул. Заводська, 2 на якій знаходиться об’єкти нерухомого майна ТОВ «Калина Ойл»

Рішенням конкурсної комісії (протокол засідання комісії від 11 червня.2012 року № 3) визнано переможцем конкурсу:

ФОП Гецко Володимира Дмитровича. для проведення  експертної  грошової  оцінки  земельної ділянки площею 28961 кв. м., розташованої в м. Глобине по вул. Заводська, 2 на якій знаходиться об’єкти нерухомого майна ТОВ «Калина Ойл».

Міська рада