Оголошення повторного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

21.05.2012р.

Інформація Глобинської міської ради про оголошення повторного конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено до проведення  експертної  грошової  оцінки  земельної ділянки площею 28961 кв. м., розташованої в м. Глобине по вул. Заводська, 2 на якій знаходиться об’єкти нерухомого майна ТОВ «Калина Ойл».

Назва об’єкта: Земельна ділянка площею 28961 кв. м. на якій знаходиться об’єкти нерухомого майна ТОВ «Калина Ойл»

Категорія земель – «Землі промисловості».

Функціональне використання – «Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами».

Адреса: Полтавська область, Глобинський район, м.Глобине, вул.Заводська, 2.

Власник земельної ділянки: територіальна громада м.Глобине в особі Глобинської міської ради.

Мета проведення експертної грошової оцінки: проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою її подальшого продажу.

Підстава: рішенням 17 сесії Глобинської міської ради від 28 квітня 2012р. № 486.

Запланована дата оцінки 15.06.2011р.

Конкурсний відбір буде здійснюватись відповідно до Закону України „Про оцінку земель” та Закону України „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” «Положеня про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності» затвердженим наказом Фонду державного майна України від 29.08.2011  N 1270.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі є наявність:

- відповідної кваліфікації оцінювачів стосовно об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними документами оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, виданим відповідно до Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності затвердженого наказом Фонду державного майна України від 23.04.2012 № 555 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 квітня 2012 р. за № 658/20971;

- досвіду роботи суб’єкта оціночної діяльності у проведенні оцінці земельних ділянок;

- переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки земельної ділянки та підписання звіту про оцінку майна, їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

- письмової згоди оцінювачів, яких буде залучено суб’єктом оціночної діяльності, до виконання робіт з оцінки майна.

Учасникам конкурсу необхідно подати до виконкому Глобинської міської ради конкурсну документацію яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів. До підтвердних документів віднесено :

- заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

- копія статуту;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, та які

залучаються до виконання оцінки;

- копія сертифіката, виданого у встановленому законом порядку;

- документ, що містить відомості щодо його досвіду роботи та досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі, завірений заявником;

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат,

пов’язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт по оцінці земельної ділянки

Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити помітку :” На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності “.

Конкурсну документацію слід подати до виконкому Глобинської міської ради за адресою: 39000 м.Глобине, вул. Леніна, 285. Прийняття документів припиняється за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

Відбір буде проведено 11.06.2011 року, о 14.00 годині, у приміщенні виконкому міської ради за адресою: м.Глобине, вул. Леніна, 285. Телефон для довідок (05365) 24 7 30.

Міська рада