1 2 3
Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, для проведення  експертної  грошової оцінки земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої за адресою: м.Глобине, вул.Зарічна 8а, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна – нежитлова будівля, що належить на праві власності гр. Приймак Леоніду Андрійовичу.

Відповідно до Законів України „Про оцінку земель”, „Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні” та «Положенням про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності», що затверджено Наказом Фонду  державного майна України № 2075 від 31 грудня 2015 року, 19 липня 2017 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої за адресою: м.Глобине, вул.Зарічна 8а, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна – нежитлова будівля, що належить на праві власності гр. Приймак Леоніду Андрійовичу.

Рішенням конкурсної комісії (протокол засідання комісії від 19 липня 2017 року №2) переможцем конкурсу для проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,10 га, розташованої за адресою: м.Глобине, вул.Зарічна 8а, на якій знаходиться об’єкт нерухомого майна – нежитлова будівля, що належить на праві власності гр. Приймак Леоніду Андрійовичу визначено - ФОП Михайлик Сергій Олександрович..

 Виконавчий комітет Глобинської м1ської ради

 

 

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:



Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада