1 2 3
Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності


Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

19 липня 2017 р.

Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна площею 353,4 кв.м., розташованого за адресою: с. Семимогили, вул. Калачевського, 36.

Відповідно до Законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності затвердженого наказом Фонду держмайна України №2075 від 31.12.2015р., та рішення сесії Глобинської міської ради “Про зміну статусу та надання дозволу на продаж Нежитлової будівлі (ліквідація), розташованого по вул. Калачевського, 36, с.Семимогили Глобинського району” від 06 квітня 2017 року №193, 19 липня 2017 року відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна площею 353,4 кв.м., розташованого за адресою: с. Семимогили, вул. Калачевського, 36.

Рішенням конкурсної комісії (протокол засідання комісії від 19 липня 2017 року №2) переможцем конкурсу для проведення незалежної оцінки комунального майна площею 353,4 кв.м., розташованого за адресою: с. Семимогили, вул. Калачевського, 36. визначено – ФОП Чмихало Віктор Павлович.

 

 

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

 

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада