Заява про екологічні наслідки будівництва «Каналізація м. Глобине Полтавської області» Друкувати Написати листа
Середа, 15 квітня 2009 07:49

Робочий проект будівництва «Каналізація м. Глобине Полтавської області».

1. Замовник - Глобинська міська рада.

2. Місцезнаходження об’єкта будівництва – м. Глобине.

3. Місцезнаходження проектної організації – м. Дніпропетровськ, вул. Короленка, 1 ЗАО «Інститут «Дніпрокомунпроект».

4. Характеристика об’єкту :

КНС – перекачування стоків потужність 1000м3 на добу ;
  самопливний колектор - 765п.м. ;
  напірний колектор - 3066п.м.

5. Соціально-економічна необхідність будівництва : по завершенню будівництва буде ліквідовано вигрібні каналізаційні ями біля багатоповерхових будинків, що дасть змогу зменшити в 5-8 разів собівартість утилізації рідких побутових відходів та зменшити тарифи для населення. Покращиться екологічна ситуація міста.

6. Потреба в ресурсах при будівництві і експлуатації :
- земельних : будівництво виконується в межах Глобинської міської ради ;
- трудових : будівельні роботи виконуватимуться спеціалізованою організацією ПП «Райагробуд м. Глобине».

7. Екологічні та інші обмеження проектованої діяльності за варіантами будуть враховані екологічні, санітарно - гігієнічні, протипожежні і територіальні обмеження згідно з діючими нормативними документами.

8. Необхідна еколого–інженерна підготовка і захист території : топографо-геодезичні, інженерно-екологічні, гідрогеологічні вишукування виконуються в необхідному обсязі.

9. Можливі впливи проектованої діяльності при будівництві на навколишнє середовище :
негативного впливу немає. Прийняті в проекті технічні рішення забезпечують екологічну безпеку на об’єкті і прилеглих територіях.

10. Обсяг виконання ОВНС відповідно до вимог ДБН А.22-3-2004.

11. Участь громадськості з матеріалами проекту «Каналізація м. Глобине Полтавської області» можна ознайомитись і подати пропозиції за адресою : 39000 м. Глобине, вул. Леніна, 285.