1 2 3
Про сприяння Глобинській філії ВАТ «Полтаваобленерго» в охоронні зони повітряних ліній. Друкувати Написати листа
Четвер, 02 квітня 2009 08:06

Виконком Глобинської міської ради прохає вас сприяти Глобинській філії ВАТ «Полтаваобленерго» у виконанні Постанови за №1357 від 26.07.1999 р. «Про затвердження правил користування електричною енергією для населення» та вимог Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах України, де відповідно до п.42 вищевказаної постанови споживач електричної енергії зобов’язаний не перешкоджати обрізуванню гілок дерев, які ростуть на території, що належить споживачу, для забезпечення відстані не менше 1 м від проводів ПЛ-0,4 кВ та відстані 2 м для ПЛ-10 кВ в охоронній зоні повітряних ліній.

Відповідно до п.5.5 Правил утримання зелених насаджень в населених пунктах України, відповідальними за збереження зелених насаджень і догляд за ними є: 
- на об’єктах благоустрою державної чи комунальної власності - балансоутримувачі цих об’єктів;
- на територіях установ, підприємств, організацій та прилеглих територіях – установи, організації, підприємства;
- на територіях земельних ділянок, що відведені під будівництво - забудовники чи власники цих територій;
- на безгосподарських територіях, пустирях - місцеві органи самоврядування;
- на приватних садибах – їхні власники або користувачі.
Згідно п.7 Правил охорони електричних мереж у разі самочинної посадки підприємствами або приватними особами дерев і інших багаторічних насаджень в охоронній зоні електричних мереж, роботи з приведенням до належного стану просік виконуються за рахунок цих підприємств і осіб. Глобинська філія ВАТ «Полтаваобленерго» надає допомогу у спилюванні насаджень коли дані заходи є небезпечними. В усіх інших випадках відповідальність за збереження зелених насаджень несуть особи, вказані у вищезазначеному пункті 5.5.
Прохаємо також недопускати самовільної посадки дерев та багаторічних насаджень в охоронних зонах ліній електропередач та надавати Глобинській філії ВАТ «Полтаваобленерго» максимально можливу допомогу у виконанні робіт, необхідних для підтримання в належному стані охоронних зон повітряних ліній електропередач, що сприятиме безперебійному та надійному електропостачанню споживачів.

 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:Пошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада