Дошкільні навчальні заклади в центрі уваги Друкувати Написати листа
П'ятниця, 06 листопада 2015 14:23

Дошкільні навчальні заклади постійно знаходяться в центрі уваги та турботи Глобинської міської ради. Багато зусиль було докладено для того щоб здійснити роботи по заміні дерев’яних вікон, дверей в приміщеннях дошкільних закладів. Адже, крім того, що такі дерев’яні рами з часом  мали значну ступінь їх зношення, в більшості своїй потребували невідкладного ремонту, вони  не були енергозберігаючими. Відбувалася значна втрата тепла, а отже і затрат на опалення. Тож,  проведені раніше заходи із енергозбереження, шляхом заміни майже 80% віконних блоків в дошкільних навчальних закладах  давали свої позитивні результати,  як в економії затрат на опалення,  так і в охайності та комфорту  приміщень.

Депутати ще попереднього скликання встигли прийняти рішення, яким передбачили  виділення коштів на придбання ще в цьому році решти віконних блоків, щоб повністю закінчити їх встановлення.

Сьогодні, 6 листопада 2015 року відбулося завезення таких віконних пластикових вікон в дошкільні навчальні заклади м. Глобине. Згідно плану по  заміні віконних блоків такі роботи будуть проведені:

В дошкільному навчальному закладі №1– в неділю та понеділок (8-9 листопада);

в дошкільному навчальному закладі №4 – в вівторок та середу (10-11 листопада);

в дошкільному навчальному закладі №3 – в четвер та п’ятницю (12-13 листопада).