Вшанували героїв Друкувати Написати листа
Четвер, 15 жовтня 2015 08:05

Доброю вже традицією стало у великі свята та в Дні вшанування пам’яті загиблих воїнів  покладати квіти до могил та пам’ятників в  нашому місті.

Тож, 14 жовтня 2015 року, зранку керівники району: Вакуленко Василь Олександрович, Харченко Віталій Миколайович, його заступник –Москаленко Віталій Павлович, Глобинський міський голова  Джусь Станіслав Васильович, а також голова Глобинської районної ради ветеранів Мошляк Іван Каленикович  вирушили на Центральне кладовище міста, де   вшановуючи пам'ять загиблих воїнів поклали квіти до братської могили бійців 38-армії, які загинули під час оборонних боїв 1941 року та  меморіальне місце поховання тих, що загинули  під час визволення Глобинщини та померли від ран в військових шпиталях м. Глобине. Хвилинами мовчання присутні  вшанували пам'ять загиблих воїнів. Далі маршрут проліг до села Черевані. Тут,  на місцевому Череванівському кладовищі похований герой Радянського Союзу Василь Никифорович Хильчук. Тут, же знайшов свій спочинок і мобілізований до Збройних Сил України,  в зв’язку з військовою агресією Росії,   житель цього села Борильченко  Євген Володимирович. На могили обох героїв поклали червоні гвоздики. В кладбищенській скорботній тиші вшанували пам'ять померлих  воїнів.

Цього ж дня, квіти поклали до підніжжя пам’ятника засновнику міста Глобине – Івану Глобі та Тарасу Шевченку.

Біля обеліска братньої могили воїнів 38-армії, що загинули під час оборонних боїв в місті Глобине у вересні 1941 року

Керівники району, міста та ветеранської організації йдуть до обеліска меморіального комплекса воїнам, що загинули та померли від ран  в військових шпиталях на території міста Глобине в 1943 році

Біля обеліску меморіального комплексу  на Центральному кладовищі

Покладання квітів на могилу Героя Радянського Союзу Хильчука Василя Никифоровича на Череванівському кладовищі