Архистратиг Михаїл в центрі нашого міста Друкувати Написати листа
Середа, 14 жовтня 2015 00:11

13 жовтня 2015 року напередодні Дня Захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці в нашому місті було проведено роботи із встановлення скульптури Святого Архистратига Михаїла та барельєфу на постамент пам’ятника. Саму скульптуру та  барельєф доставили з міста Полтави,  де над їх виготовленням працювали відомі полтавські скульптори - Дмитро Коршунов та Валерій Голуб, які теж прибули в місто Глобине для встановлення пам’ятника.

Для проведення робіт було залучено сучасний потужний кран. Після підготовчих робіт почалися роботи з встановлення скульптури на постамент. Повільно з кузова  вантажного автомобіля скульптура направляється до постаменту. Останні розрахунки майстрів, пошук правильних пропорцій її розміщення і все – зафіксовано. Від нині в Свято-Михайлівському парку буде височіти Архистратиг Михаїл –покровитель та захисник українського воїнства. Святий, що зображений на головному прапорі нашого міста  - тепер втілений  в скульптурне зображення.

Урочисте відкриття пам’ятника відбудеться 14 жовтня 2015 року о 10 годині.

Роботи зі встановлення скульптури  Архистратига Михаїла на  постамент

Глобинський міський голова Станіслав Джусь розглядає барильєф, який має бути встановлений на постамент памятника

Визначення місця на постаменті де має бути розміщений барильєф

Йде встановлення барильєфу