План заходів до дня міста Глобине та з нагоди 72-ї річниці визволення Глобинщини від німецько-фашист Друкувати Написати листа
Четвер, 17 вересня 2015 09:42

26.09.2015 року

9.00 – 9.30 –  урочисте покладання квітів  до Пам’ятника загиблим воїнам  -землякам

9.30 -9.45 – урочиста хода до пам’ятника І. Глоби

10.00-10.45 – мітинг біля пам’ятника засновнику міста І. Глобі 11.30 – конкурсно-розважальна програма «Глобинчата-козачата» в районному будинку культури

14.00 – святковий концерт за участю художніх колективів м. Полтави та м. Києва в районному будинку культури ( вхід вільний)

Під час проведення заходів у районному будинку культури буде проводитися збір коштів для потреб воїнів - земляків, які перебувають в зоні АТО.

17.00 – карооке на площі біля пам’ятника І.Глоби

19. 00 –  святкова дискотека на площі біля пам’ятника І.Глоби

З 10.00 – святковий ярмарок за участю сільськогосподарських товаровиробників  міста та району біля районного будинку культури

27.09.2015 року