Глобинці відбули на будівництво оборонних споруд на Сході країни Друкувати Написати листа
П'ятниця, 24 липня 2015 10:32

Вчора, 23 липня 2015 року 10 глобинчан відбуло на будівництво фортифікаційних споруд на Схід України,  де зараз  триває,  так звана,  гібридна війна,  розв’язана російськими шовіністами. Всі вони працівники Глобинського цукрозаводу: Македон Сергій, Дериземля Іван, Савченко Олександр, Шинкаренко Ігор, Пономаренко Юрій, Білоусов Віктор, Романенко Олег та Житніков Володимир. Старшим групи поїхав заступник голови Глобинської районної державної  адміністрації  Володимир Лісняк. Хлопці на протязі місяця мають виконати будівельні роботи в районі Краматорська.

Перед від’їздом всі зібралися на подвір’ї Глобинської райдержадміністрації,  де з ними  перед відправкою до місця призначення зустрілись  голова Глобинської райдержадміністрації Василь Вакуленко, його заступник – Володимир  Молодчин,  Глобинський міський голова  Станіслав Джусь,  працівники редакції    місцевої газети «Зоря Придніпров’я». Від’їжджаючим надали запаси мінеральної води,  продуктів харчування  та виділили кошти на пальне для  заправки мікроавтобуса, яким  глобинці  мали вирушити на Схід України.

Останні настанови, побажання, фото на згадку.

Доброї  Вам дороги наші глобинчани! Вдачі та  щасливого повернення додому!

Перед відїздом на донецькі краї глобинчани збираються на подвірї Глобинської райдержадміністрації

Знімок на згадку

Миті прощання та побажань удачі і щасливого повернення додому