Відремонтованих доріг більшає. Друкувати Написати листа
Вівторок, 16 червня 2015 14:44

Глобинською міською радою вживаються заходів щодо проведення   робіт  по ремонту та відновленню доріг  в  м. Глобине. Працівниками-будівельниками з  Глобинського КП «Агрошляхсервіс» (директор В.В.Ситник)  проведено ремонт  щебеневого покриття вулиці  Дружби народів. Засипавши ями та вибоїни на дорозі щебеном, уклавши та розрівнявши дорожнє покриття, одночасно провели і його    трамбуванням спеціальною технікою.

16 червня 2015 року   шляховими майстрами цього підприємства розпочато проведення комплексного ямкового ремонту вулиці Челюскіна. При цьому заїзд на цю вулицю зі сторони вулиці Карла Маркса проведено  майже повним покриттям ділянки дороги асфальтом із застосуванням,  хай і технічно застарілого, але ще працюючого асфальтовкладчика. Такий підхід забезпечить тривалий термін експлуатації даної ділянки дороги та зробить безпечним її експлуатацію.

На черзі  ямковий ремонт вулиці Івана Франка в цій частині міста. Зустрівшись з керівництвом та робітниками Глобинського КП «Агрошляхсервіс» міський голова Станіслав Джусь, перевірив стан дорожнього покриття на вже закінчених ремонтними роботами дорогами на вулицях міста  та звернув увагу на стан дорожнього покриття по вулиці Польовій в м. Глобине. В цілому асфальтне покриття в задовільному стані, однак декілька ям та вибоїн на проїзній частині  цієї вулиці  з часом приведуть до більш повного її руйнування. Крім того  цією вулицею рухаються траурні процесії до заводського цвинтаря. Тож,  тепер міський голова має намір переговорити з депутатами та винести на розгляд сесії міської ради питання про включення і цієї вулиці в план на проведення її ремонту. Адже краще зараз вкласти незначні кошти, ніж завтра – капітальні вкладення на ремонт та відновлення.

Ретро-техніка на ремонті дорожнього покриття по вулиці Челюскіна в м. Глобине

Глобинський міський голова Станіслав Джусь та директор Глобинського КП "Агрошгляхсервіс" Володимир Ситник оглядають місце проведення ремонтних робіт по вулиці Челюскіна

Глобинський міський голова Станіслав Джусь та директор  Глобинського КП "Агрошгляхсервіс" Володимир Ситник  на місці проведення ремонтних робіт

Глобинський міський голова Станіслав Джусь з виконавцем робіт - директором  Глобинського КП "Агрошгляхсервіс" Володимиром Ситником  під час огляду виконаних робіт з щебеневого покриття вулиці Дружби народів в м. Глобине