1 2 3
Як виживає житлово - комунальне господарство в умовах кризи. Друкувати Написати листа
Середа, 18 березня 2009 10:56
Глобинський ККП 15 березня працівники житлово-комунального господарства району відзначили своє професійне свято. Одним із стабільних комунальних підприємств є і “ККП м. Глобине”. На даний час підприємство працює в досить непростих умовах. Від результатів діяльності цієї організації залежать не тільки економічні показники, а й добробут в оселях кожного з нас, рівень нашого життя. Попри всі труднощі, колектив “ККП м. Глобине” відповідально і добросовісно виконує свою роботу. Підприємство багато профільне, постійно забезпечує м. Глобине, села Шепелівку, Семимогили питною водою, проводить ремонт каналізації, дбає про вивезення сміття, викачування нечистот, ремонт приміщень, наводить лад на вулицях, здійснює перевіз пасажирів по місту. Міська рада в свою чергу не стоїть осторонь, не відмежовується від проблем, а тісно співпрацює з комунальниками.
Тільки за 2008 рік підприємству перераховано 715 тисяч гривень, з них: дотація 216 тисяч, на благоустрій - 283 тисячі, утримання доріг - 57 тисяч, капітальні ремонти водогонів - 22 тисячі, будівництво водогонів - 24 тисячі та інші послуги. Ми добре розуміємо, що зараз економічна скрута, тому і в поточному році надали посильну допомогу в розмірі 115 тисяч гривень.
  Окремо хочу висловити вдячність працівникам “ККП м. Глобине”, які не рахуючись ні з часом, ні з власними потребами виконують всі поставлені завдання. Це старший економіст Світлана Рибалко, слюсарі - сантехніки Олексій Янович, Микола Семенко, Олександр Коваленко, водій підйомного крану Сергій Самородок, водії ас машини Володимир Волошин, Микола Нанко. Між іншим всі вони є членами партії Єдиний Центр.
Всім вам бажаю доброго здоров’я, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків.
 
Міський голова
голова Глобинської районної 
організації партії Єдиний Центр Ковнір С.О. 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Comments  

 
0 #1 Михайло Славненко Середа, 30 вересня 2009
deleted
Цитувати
 

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада