Бути вулицям з твердим покриттям Друкувати Написати листа
Четвер, 07 травня 2015 15:33

Зараз вартість асфальтного покриття доріг має захмарні ціни, тож будувати нові дороги чи асфальтувати повністю вулиці це надто дороге заняття і на жаль не завжди, як кажуть, по  кишені бюджету місцевої влади. В той же час жителі міста та сіл міської ради потерпають від відсутності твердого покриття проїзних частин вулиць.

В цій ситуації  одним із варіантів є щебеневе покриття вулиць із  укладенням та трамбуванням його спеціальною технікою.  7 травня 2015 року провулок Кірова в м. Глобине нарешті отримав тверде покриття.  Цього дня тут на укладенні щебеню та гранвідсіву працювала спеціальна техніка та  працівники  Глобинського КП «Агрошляхсервіс» (директор В.В.Ситник).

Жителі провулку Кірова в нашому місті нарешті отримали можливість не приглядатися до капризів погоди а спокійно тепер  їздити автотранспортом до своїх домівок. В планах  Глобинської міської ради на цей рік, говорить  її  очільник Станіслав Джусь  і  проведення таких же робіт  на інших вулицях міста та населених пунктів міської ради, зокрема,  вулицях Калініна, 50-років Жовтня та інших.

Міський голова Станіслав Джусь на місці проведення робіт

Будівельно-ремонтна техніка на провулку Кірова в м. Глобине