1 2 3
Вітання і подарунки від Святого Миколая Друкувати Написати листа
Середа, 20 грудня 2017 16:05

Дев'ятнадцятого грудня - день Святого Миколая. Це найбажаніший для дітлахів день у році. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями і вкидають їх у поштову скриньку або кладуть на вікно, моляться до Миколая, просячи передусім здоров’я собі та батькам. У переддень свята згадують всі свої добрі і і не зовсім добрі вчинки, зважують: чого більше та чи буде  подарунок.

Аби  підтримати дитячу віру у чудо, нагадати, що Святий Миколай надзвичайно добрий та справедливий і пам'ятає про кожного, до  дітей дошкільних навчальних закладів Глобинської міської ради завітали  заступник  міського голови Галина Токаренко,  Людмила Обревко методист відділу освіти  з казковим персонажем – Святим Миколаєм.  Діти радо зустрічали гостей піснями, віршами, таночками. За що отримали від Святого Миколая солодкі подарунки. А для потреб дитячих садків, з нагоди свята, були придбані та вручені завідувачам ноутбуки, фотоапарати.

 Не залишилися без подарунків і загальноосвітні заклади – отримали  ноутбуки, мультимедійні дошки, інтеактивні комплекси.

 Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконують нас усіх у тому, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов.

alt

alt

alt

 alt

alt

Малюки щиро вірять у чарівного,  справедливого,  доброго та казкового Святого Миколая

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада