1 2 3
Придбано новий автомобіль Друкувати Написати листа
Вівторок, 12 грудня 2017 16:39

Керівництво та депутати Глобинської міської ради постійно приділяють увагу зміцненню матеріально технічної бази комунального господарства «Глобинське». Це і придбання спеціальної сучасної техніки,  тракторів,  відповідного технічного  обладнання для  покращення   якості надання послуг жителям громади.

Втім, керівникам та працівникам КП «Глобинське» чимало доводиться вирішувати,  крім безпосередньо виробничих питань, ще й  чимало   організаційних: отримання ліцензій дозволів, відвозити для ремонту обладнання та механізми, проводити роботу по укладанню договорів та перевірки їх виконання, здійснювати перевірку роботи  об’єктів  та стану благоустрою на території громади. Для  цього доводиться робити виїзди не лише по території нашої громади,  а й часто в інші міста області, обласний центр та місто Київ.

 Для цих цілей необхідно мати надійний транспорт. Тож, саме з цією метою  було прийнято рішення про придбання для потреб КП «Глобинське» нового легкового автомобіля. Проведено тендерні закупівлі  в результаті яких було визначено підприємство, яке запропонувало автомобіль, що  відповідав тендерним вимогам. 12 грудня 2017 року даний автомобіль було доставлено в місто Глобине. Отже,  зроблено ще один  крок до зміцнення матеріально технічної бази  комунального підприємства громади.

alt

alt

Новий автомобіль придбаний для виробничих  потреб КП "Глобинське"

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада