1 2 3
Щотижнева апаратна нарада Друкувати Написати листа
Понеділок, 11 грудня 2017 17:01

11 грудня 2017 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради відбулася щотижнева апаратна нарада під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка за участі керівництва КП «Глобинське», Комунальної організації «Глобинська місцева пожежна охорона», Глобинського міського громадського формування з охорони громадського порядку «Муніципальна міліція» та начальників відділів  міськвиконкому.

Олександр Артюшенко проінформував про початок розробки програми регулювання і контролю за чисельністю безпритульних тварин на території Глобинської ОТГ. Також порушувалися питання щодо строків завершення робіт на об’єктах будівництва, замовником яких є Виконавчий комітет Глобинської міської ради, та деякі інші питання, які відносяться до компетенції відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва виконкому міської ради.

alt 


Керівник КП «Глобинське» Анатолій Шаповал проінформував про стан роботи зі збору твердих побутових відходів в садибній забудові міста в межах вулиць Б. Хмельницького, Л.Толстого, Гоголя, Коцюбинського та вулиці Полтавський шлях.

Сергій Пономарьов начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконкому Глобинської міської ради доповів про завершення розробки проекту диспетчеризації вуличного освітлення на території міста Глобине, розробниками якого є ТОВ «НВП ЕНЕРГО-ПЛЮС» м. Кременчук, та повідомив про те, що даний проект  до 14 грудня 2017 року планується передати до Виконавчого комітету Глобинської міської ради для подальшої роботи. Водночас Сергій Пономарьов проінформував про складну ситуацію з обслуговування полігону твердих побутових відходів.

По кожному з питань були прийняті відповідні рішення та заступником міського голови Олександром Артюшенком дані доручення щодо їх виконання.

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада