1 2 3
2018 рік в планах і перспективах Друкувати Написати листа
П'ятниця, 08 грудня 2017 14:57

 9 грудня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради відбулася робоча нарада за участю заступників міського голови Олександра Артюшенка та Галини Токаренко, начальників відділів  міськвиконкому та сільських старост громади з питань обговорення  внесення пропозицій  до Плану соціального економічного розвитку Глобинської громади на 2018 рік.

Олександр Артюшенко запропонував, в першу чергу,  внести до проекту  цього  Плану  завдання по завершенню  робіт на тих об’єктах,  де вони розпочаті або проводяться та включити ті, об’єкти, які були погоджені раніше на сесіях міської ради та  на які вже виготовлено технічну документацію. Основний  напрямок соціально-економічного розвитку  громади на наступний рік – це розбудова об’єктів медицини первинного рівня – амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів з тим, щоб забезпечити більш якісний рівень надання медичних послуг жителям громади.

Для сільської місцевості найважливішими  є три напрямки: медицина, дороги, вуличне освітлення. В ході   наради тривало жваве обговорення з  актуальних питань, які необхідно буде вирішувати протягом наступного року.

alt

alt

Під час проведення робочої наради 

 

 
Цікава стаття? Поділися нею з іншими:

Додати коментар

Правила додавання коментарів

Шановні користувачі нашого сайту, переконливо просимо ознайомитись з правилами додавання коментарів.

Мови нашого сайту - українська та російська. Звертайте увагу на правопис. Використання трансліту (написання українських, російських слів символами латиниці) при написанні повідомлень допускається тільки в крайніх випадках. Правка коментарів, які відповідають правилам сайту, не проводиться.

В коментарях категорично заборонено:

1. лайки, нецензурні вирази;
2. порушень законів Конституції України, некоректних висловів щодо державних символів;
3. ознак ксенофобії та релігійної ворожнечі;
4. реклами, спаму, флуду тощо.
5. особиста образа.
6. поширення недостовірної інформації (коментар буде видалений до моменту надання доказів!)

Всі коментарі, що порушують правила, будуть видалені з посиланням на відповідний пункт правил!
Дякуємо за порозуміння.


Захисний код
ОновитиПошук по сайту

Фотогалерея

Глобинська міська рада