Новий сміттєвоз в КП «Глобинське» Друкувати Написати листа
Вівторок, 05 грудня 2017 11:42

Керівництво міської ради та міські депутати постійно дбають про зміцнення матеріально-технічної бази  КП «Глобинське», адже це дає змогу підвищити якість надання комунальних послуг жителям Глобинської громади. Особливо це є актуальним коли мова йде про збір, утилізацію сміття та побутових відходів від населення, підприємств, організацій та установ.

Саме з цією метою було прийнято рішення про придбання для потреб КП «Глобинське» нового більш потужного сміттєвоза. В результаті проведеного тендера  переможцем-реалізатором  стало виробничо-комерційне  підприємство «Альфатекс»,   яке запропонувало сміттєвоз ВЛІВ МІКРО на шасі МАЗ-4371N2 та додатковим обладнанням (відвал) вартістю 1 млн.747 500 грн.

5 грудня 2017 року  зазначений спецавтомобіль було доставлено до виробничої бази КП «Глобинське»  в місті Глобине. Керівники КП Глобинське та його працівники не приховували свого задоволення. Адже, відтепер вони мають сучасну потужну спеціальну техніку, яка надасть змогу набагато якісніше та оперативніше надавати послуги  з вивезення сміття та побутових відходів.

До того ж,  даний сміттєвоз має можливість обслуговувати сміттєві баки різних розмірів та об’ємів, а отже і запроваджувати нові форми обслуговування населення, а більший об’єм  сміття та побутових відходів,  яке за один раз може перевезти новий сміттєвоз,  надасть змогу і для економії коштів та ресурсів комунальному підприємству громади. Комплектування його додатковим обладнанням (відвалом) надає можливість, в разі невідкладної потреби,  використовувати його в зимовий час,  крім безпосереднього призначення,  ще і додатковою функцією очищенням проїзної частини вулиць та доріг від снігу.

Новий сміттєвоз прибув до виробничої бази КП "Глобинське"

Керівники та працівники КП "Глобинське" діляться враженнями від отриманного для виробничих потреб спецавтомобіля

Не приховує свого задоволення від нової техніки і досвічений водій КП "Глобинське" Павло Манякін, який має значний  досвід роботи на спецавтомобілях аналогічного типу