Глобинська громада – успіх вартий уваги Друкувати Написати листа
П'ятниця, 01 грудня 2017 15:00

Приємно, що у всеукраїнському  виданні,  здійсненому в рамках Проекту USAID Пульс, який Асоціація міст України впроваджує за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку є сторінки присвячені позитивному досвіду досягнутому Глобинською об’єднаною територіальною громадою.

Видання має промовисту назву «Книга Успіхів». А анонс видання зазначає прямо: «короткі історії про те,  як децентралізація впливає на життя громад».

Вашій увазі пропонуються сторінки цього видання, де зазначається  позитивний досвід Глобинської громади: