Підтримка молодих спеціалістів Друкувати Написати листа
Четвер, 30 листопада 2017 16:10

З метою забезпечення  кваліфікованими спеціалістами установ та закладів Глобинської об’єднаної територіальної громади, їх матеріальної підтримки рішенням двадцятої сесії Глобинської міської ради І скликання від 11 травня  2017 року № 334 затверджена міська  Програма залучення та  підтримки спеціалістів у закладах охорони здоров’я, освіти, культури Глобинської територіальної громади на 2017-2020 роки, згідно якої встановлена виплата додаткової заохочувальної премії у розмірі 100 відсотків посадового окладу протягом першого року роботи молодим спеціалістам.

Таку премію  в розмірі 3152 грн щомісяця отримують вісім молодих спеціалістів, які в 2017 році поповнили лави педагогічних працівників у закладах загальної середньої та дошкільної освіти  Глобинської міської ради, а саме:

-         Остапчук Анна Володимирівна, вихователь групи подовженого дня Глобинської гімназії №1  ім. В.Є. Курченка;

-         Гончаренко Анжеліка Сергіївна, музичний керівник Глобинського ДНЗ №1 «Дзвіночок»;

-         Макайда Юлія Сергіївна, вихователь Глобинського ДНЗ №1 «Дзвіночок»;

-          Джусь Яніна Станіславівна, практичний психолог Глобинського ДНЗ №1 «Дзвіночок»;

-         Ільніцька Тетяна Вікторівна, вчитель інформатики та математики Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

-         Кобець Юлія Олексіївна, вчитель фізики та інформатики Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

-         Нездойминога Оксана Вікторівна, вчитель хімії Глобинської ЗОШ І-ІІІ ст. №5;

-         Сніг Леся В’ячеславівна, вчитель інформатики Глобинської ЗОШ І-ІІ ст. №3.

Тож нехай ця невелика допомога додасть молодим педагогам  оптимізму та натхнення на нові звершення і здобутки на освітянській ниві та на благо України.

Заняття  школи  молодих педагогів громади "Сходинки майстерності" в дитсадку №4 м. Глобине

Молоді педагоги громади серед своїх колег ровесників з району під час відзначення в районному будинку культури м. Глобине професійного свята - Дня працівників освіти